شنبه 12 فروردین 1402
«سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»
آخرین بروزرسانی: 1402/01/07 13:50
  • 1401/12/24 - 12:52
  • - تعداد بازدید: 49
  • - تعداد بازدیدکننده: 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کنگان

طرح بسیج سلامت نوروزی شهرستان کنگان آغاز شد +فیلم/تصاویر

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کنگان گفت: طرح بسیج سلامت نوروزی شهرستان کنگان آغاز شد.

جاسم رستگار صبح چهارشنبه در این آئین گفت: هدف از اجرای این طرح تشدید نظارت‌ها بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، رستوران‌ها و اماکن اقامتی، پارک‌ها، مدارس کل شهرستان کنگان جهت تأمین سلامت عمومی و امنیت غذایی شهروندان و مهمانان نوروزی است.

وی ادامه داد: بازرسی‌های کاربردی در راستای حفظ سلامت شهروندان بخصوص در ایام پیش از تعطیلات و تعطیلات نوروزی مد نظر قرار گیرد تا بتوانیم در ارتقای سلامت شهرمان نقش مؤثری داشته باشیم و با مدیریت صحیح و عزم راسخ به شاخص‌های مطلوب دسترسی پیدا کنیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در این آئین گفت: طرح بسیج سلامت نوروزی برای حفظ و ارتقای سلامت شهروندان از امروز ۲۴ اسفندماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت که وظیفه نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد خوراکی را بر عهده دارند.

محمود میرحاجی اضافه کرد: این طرح با همکاری دیگر اداره‌های ذی ربط اجرا شده و نظارت‌ها از ساعت هشت صبح تا ۲۰ شب ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی، موضوع را به کارشناسان سامانه شکایات مردمی وزارت بهداشتی با شماره ۱۹۰ اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد.

 

 

  • گروه خبری : سیاسی,اجتماعی,چند رسانه ای,گزارش تصویری
  • کد خبر : 35051
کلمات کلیدی
رضا  زیارتی
خبرنگار

رضا زیارتی

تصاویر

فیلم ها

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب