دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
دیدار رئیس و کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان کنگان با فرماندار (کدخبر: 1071)
دیدار رئیس و کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان کنگان با فرماندار مهندس یوسفی فرماندار به نقش مالیات در توسعه و پیشرفت کشور اشاره نمود و گفت: پرداخت مالیات باعث رشد و پیشرفت کشور می شود و بسیاری از پروژه های عمرانی از محل درآمدهای مالیاتی اجرائی می شود.
فرماندار کنگان در ادامه سخنان خود به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان اشاره نمود و قائل شد: شهرستان کنگان با داشتن ظرفیت بالایی در بحث صنعت ،نفت و گاز،گردشگری و تجاری سعی نماییم تا از این پتانسیل ها برای توسعه شهرستان حداکثر استفاده را ببریم.
فرماندار کنگان در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: اساسا پرداخت مالیات را می توان به عنوان یک شاخص مهم در جهت توسعه و پیشرفت کشور نام برد.
در ابتدای این دیدار جناب آقای رستمی رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان به ارائه گزارشی از فعالیت ها و عملکرد یک ساله اداره امور مالیاتی پرداختند و بیان داشت: اداره امور مالیاتی و کارکنان این مجموعه می کوشند تا فرهنگ پرداخت مالیات را از بین مردم نهادینه کنند.
وی گفت: باید با فرهنگ سازی مناسب و اطلاع رسانی دقیق به مردم نشان دهیم که با پرداخت مالیات چه کمک شایانی به رشد و توسعه کشور می شود.   1396/4/25 13:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )