یکشنبه 03 تیر 1397
آنچه در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان گذشت (کدخبر: 1078)
آنچه در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان گذشت فرماندار کنگان گفت: در شهرستان کنگان پروژه های مهمی در دست اجراست که از مهمترین آنها می توان به مسیر کنارگذر(کمربندی) شهر کنگان اشاره داشت که تکمیل و بهره برداری آن مستلزم همکاری بین بخشی در دو شهرستان کنگان و دیر و دستگاه های استان و  حوزه نفت و گاز می باشد.
وی با بیان اینکه کمربندی در محدوده شهرکنگان به اتمام رسیده و نیازمند رفع معارض موجود در شهرستان همجوار است، افزود: با اتمام این پروژه و به بهره برداری رسیدن آن ؛ تسهیل در حمل و نقل ، کمک به رونق اقتصادی و کاهش گره های ترافیکی و تصادفات را دارد.
مهندس یوسفی گفت: مردم شهرستان کنگان قطعا انتظارات برحقی دارند که بایستی برآورده شود اما لازم است طرح ها اولویت بندی شده تا بتوانیم در این راستا گامهای محکم تری برداریم.
رئیس شورای اداری شهرستان کنگان گفت: صاحبان تریبون ها و بعضی از رسانه ها  فقط کاستی ها را نبینند بلکه نگاه خود را عادلانه تر و خوبی ها و نکات مثبت را هم بیان کنند؛ چرا که اگر نظام را ناکارآمد نشان دهیم، همه ضربه خواهیم خورد.
فرماندار کنگان با توجه به کمبود آب های سطحی و زیر زمینی و همچنین وجود بحران آب در کشور ابراز داشت : ارگان های متولی نهایت تلاش خود را در زمینه مصرف بهینه آب شرب به عمل آورده و آموزش و اطلاع رسانی در زمینه الگوی مصرف را به مردم ارئه دهند.
وی افزود: مصرف صحیح آب، نیازمند فرهنگ سازی و اطلاع رسانی است و اگر مردم آموزش های لازم را در این زمینه ببینند به طور حتم به ارزش این نعمت خدادادی بیش از پیش پی برده و در مصرف آن صرفه جویی خواهند کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان با بیان اینکه کنگان در رتبه سوم جذب اعتبارات قرار دارد و سهم این شهرستان در سال 96 بالغ بر هفتاد میلیارد تومان بوده است، افزود: این رقم در بین دستگاه های اجرایی شهرستان توزیع می گردد و امیدواریم تا پایان سال با برنامه ریزی دقیق و با هماهنگی لازم با ادارات کل از این اعتبارات به نحو احسن در پیشبرد و توسعه پروژه ها استفاده گردد.

   1396/5/4 09:14        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )