دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
کار گروه فرهنگی اجتماعی شهرستان کنگان تشکیل جلسه داد. (کدخبر: 1086)
کار گروه فرهنگی اجتماعی شهرستان کنگان تشکیل جلسه داد. یوسفی فرماندار ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: کمک به همنوعان و نیازمندان از آموزه های دینی ما می باشد که موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری مهمترین نهادها در این حوزه هستند. ملاک کار در این حوزه رضایت خداوند
می باشد.
وی اهداء بسته های حمایتی به دانش آموزان بی بضاعت شهرستان را یک اقدام فرهنگی اجتماعی برشمرد و افزود: شناسایی و حمایت از دانش آموزان بی بضاعتی که برای ادامه تحصیل با مشکل مواجهند یک کار بزرگ فرهنگی اجتماعی است و با بهره گیری از همه ظرفیت ها تلاش کنیم حمایت های لازم از دانش آموزان بی بضاعت صورت گیرد و همراهی ادارت و نهادها و سایر دستگاه ها در این زمینه فرصت خدمت بیشتر برای آنان را فراهم می کند.
فرماندار کنگان خواستار همگرایی مدیران و موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان شدند.
در این جلسه جناب آقای خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار گفت: در سال های اخیر با کمک خیرین و موسسات خیریه خدمات قابل توجهی به دانش آموزان بی بضاعت ارائه شده است. در همین راستا لازم است از ظرفیت های اجتماعی برای تقویت، توسعه و همکاری با موسسات خیریه استفاده کنیم.
وی افزود: کمک به دانش آموزان بی بضاعت باید به موقع و قبل از آغاز سال تحصیلی صورت گیرد.
زیبا بخشدار مرکزی کنگان ضمن حمایت از دانش آموزان بی بضاعت شهرستان خواستار توجه بیشتر به این دانش آموزان در روستاهای بخش مرکزی شدند.
در ادامه این جلسه اعضاء ضمن ارائه راهکارهای لازم در زمینه حمایت از دانش آموزان بی بضاغت کمک های خود را در قالب سیستم های حمایتی جمع آوری نمودند. 
 
   1396/5/10 10:52        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )