شنبه 27 مرداد 1397
شورای ورزش شهرستان کنگان تشکیل شد. (کدخبر: 1087)
شورای ورزش شهرستان کنگان تشکیل شد. مهندس یوسفی فرماندار ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک دهه کرامت اظهار داشت: فازهای موجود در پارس 2 کنگان دارای جمعیت قابل توجهی هستند که بخش عمده ای از این جهت در شهر کنگان مستقر شده اند.
وی افزود: امکانات خوبی در شهرستان برای فعالیت های ورزشی وجود دارد که شاغلین حوزه صنعت نیز از این امکانات ورزشی استفاده می کنند.  صنعت هر جا که می رود کنار آن یک پیوست فرهنگی اجتماعی دارد که باید آن را نیز ببیند.
فرماندار کنگان گفت: می توانیم از ظرفیت ها و توانمندیهای صنعت  در رشد و توسعه ورزش شهرستان استفاده نماییم.
که این امر بستگی به نگاه مدیران صنعت و عمل به مسئولیت های اجتماعی دارد
ایشان با اشاره به برنامه های پنج گانه شهرستان (صندوق توسعه ورزش شهرستان ، صندوق توسعه هنر، شهرستان برنامه ارتقاء سطح علمی و آموزشی دانش آموزان شهرستان ، برنامه پیشگیری ، درمان و مقابله با اعتیاد شهرستان و برنامه آموزش خانواده)  و تخصیص مبلغ بیش از چهار میلیارد تومان اعتبار به حوزه ورزش در سال جاری افزودند: در بحث حمایت از ورزش توسعه زیر ساخت ها امری ضروری است  و فرمانداری تمام تلاش خود را برای تحقق نیازهای ورزشی شهرستان بکار می گیرد.
وی خواستار تلاش بیشتر برای ارتقاء سطح ورزش شهرستان شده و بیان داشت: در بحث حمایت از ورزش توسعهزیر ساخت ها امری ضروری است و فرمانداری تمام تلاش خود را برای تحقق نیاز های ورزشی شهرستان بکار گیرد.
وی خواستار تلاش بیشتر برای ارتقاء سطح ورزش شهرستان شده و افزود: حضور برخی تیم ها و دسته های ورزشی در لیگ های استانی و کشوری باعث ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و نوجوانان می شود. که این مسئله لزوم حمایت از ورزش خصوصا ورزش قهرمانی را چند برابر می کند.
سپس جناب آقای خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار گفت: شهرستان کنگان دارای استعدادهای خوب ورزشی می باشد و یکی از قطب های اصلی ورزش در سطح استان است.نمونه آن حضور بازیکنان و دسته های ورزشی در سطح مسابقات کشوری است.
وی با اشاره به لزوم حمایت از برنامه توسعه ورزش اضافه کرد:  شهرداریهای شهرستان براساس برنامه صندوق توسعه ورزش شهرستان حمایت بسیار خوبی از ورزشکاران و باشگاههای فرهنگی ورزشی داشته اند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری کنگان تصریح نمودند: بر اساس بند 4 سیاست های مبارزه با مواد مخدر ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری به همه دستگاه ها و موسسات خصوص و دولتی ملزم به حمایت از توسعه ورزش هستند و بند 16 مصوبات شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیز بر همین اصل اشاره دارد و یکی از مهمترین راه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی موجود توجه به ورزش و توسعه آن است.
در ادامه این جلسه آقای حسن پور سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های ورزشی در سطح شهرستان گفت: همراهی صنعت با هیئت های ورزشی شهرستان باعث تقویت و رشد و توسعه برنامه های ورزشی در سطح شهرستان می شود.
   1396/5/10 11:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )