جمعه 01 تیر 1397
جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان کنگان تشکیل شد (کدخبر: 1088)
جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان کنگان تشکیل شد معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه و تبریک هفته کرامت، میلاد سراسر نور حضرت امام رضا(ع) اظهار داشت: در آستانه هفته دولت هستیم، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی شهیدان رجایی و باهنر را گرامی میداریم.
وی گفت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو شایسته و مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد.
عباس بشی در ادامه گفت: پروژه هایی در بخش های مختلف عمران شهری و روستایی، راه، فرهنگ،آموزشی، طرح هادی روستایی ، زمین چمن مصنوعی،سالن ورزشی، آب، برق و گاز ،بهداشت و طرحهای اشتغالزا می باشد.
وی اضافه کرد: دیدار با خانواده های شهدا، مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، دیدار با اقشار مختلف و برگزاری نشست های هم اندیشی در شهر و روستا از جمله برنامه های هفته دولت سال جاری می باشد.
آقای خاکنژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای بیان دستاوردها و خدمات انجام شده به مردم می باشد و باید برای استفاده از این فرصت از ظرفیت رسانه ها و ارائه عملکرد به سایت ها برای اطلاع مردم شریف شهرستان از خدمات و دستاوردهای مجموعه دولت برنامه ریزی کرد.
غلامحسین زیبا بخشدار مرکزی کنگان گفت: انتظار داریم نشست های هم اندیشی که سال های گذشته با اقشار مختلف شهرستان صورت گرفت، امسال نیز در هفته دولت تکرار و مصوبات نشست ها پیگیری و اجرائی شود.
در پایان نیز هر یک از حاضرین در جلسه به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات و آمادگی خود را در رابطه با اجرای برنامه های پیشنهادی پرداخته که پس از بحث و تبادل نظر و جمع بندی توسط معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار تصمیماتی اتخاذ و به تصویب اعضاء ستاد رسید.    1396/5/11 14:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )