یکشنبه 29 مهر 1397
خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان کنگان تجلیل شدند. (کدخبر: 1093)
خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان کنگان تجلیل شدند. فرماندار کنگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام عرصه خبر، شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار و تشکر از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه طی سخنانی اظهار داشتند: خبرنگاران نماینده افکار عمومی هستند و باید در راستای آگاهی بخشی مردم تلاش کنند.
وی افزود: خبرنگاران هم باید آنچه واقعیت دارد منعکس کنند و از انتشار اخبار کذب و ناصحیح خودداری کنند که این مهم موجب تحریک و ایجاد تنش خواهد شد.
مهندس یوسفی با بیان اینکه قلم آنچه می نویسد و در جامعه حرمت دارد خاطر نشان کرد: خبرنگاران در رسالت خطیر و حساس خود صداقت را مبنای کار خود قرار دهند.
وی با بیان اینکه سرعت و دقت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است افزود: قلم و دوربین خبرنگار باید در راستای واقعیت و منطق باشد و همه برای اعتلای فرهنگ و مسائل اجتماعی و اقتصادی جامعه و شهرستان تلاش کنند و نقد انتقادی هم وجود داشته باشد در راستای اصلاح امور است.
فرماندار کنگان خاطر نشان کرد: خبرنگاران در توسعه شهرستان در زمینه اقتصادی ایفا کنند.
در پایان پس از بیان نقطه نظرات توسط خبرنگاران فعال در شهرستان کنگان از سوی فرماندار کنگان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات خبر نگاران و اصحاب رسانه شهرستان تجلیل بعمل آمد.
در آغاز این مراسم جناب آقای مختار زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مطالبی در زمینه لزوم ثبت سایت خبری ایراد نمودند.
وی گفت: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مسئولین با مردم در نظر گرفته می شوند و از خبرنگاران انتظار داریم به دولت در جهت دستیابی به اهداف اقتصادی- سیاسی- اجتماعی و ...... کمک کنند.
 
   1396/5/21 07:52        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )