یکشنبه 29 مهر 1397
از ورزش جانبازان و معلولین شهرستان کنگان حمایت کامل بعمل می آید. (کدخبر: 1094)
از ورزش جانبازان و معلولین شهرستان کنگان حمایت کامل بعمل می آید. آقای خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن خیر مقدم به اعضاء و مهیمانان جلسه اظهار داشت: ورزش بستر مناسبی برای حضور جانبازان و معلولین شهرستان در جامعه است از این رو باید امکانات و ظرفیت هایی را برای حوزه ورزشی جانبازان و معلولین شهرستان ایجاد نماییم .
وی با اشاره به موانع پیش روی ورزش جانبازان و معلولین افزود: عدم وجود مربی متخصص ورزشی، عدم امکانات مورد نیاز ورزشی، نداشتن شغل و عدم مشارکت دستگاهها و نهادها در برنامه های ورزش جانبازان و معلولین از موانع پیش روی فعالیت های ورزشی این عزیزان در سطح شهرستان می باشد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار خواستار حمایت و توجه جدی به این عزیزان شده و تاکید نمودند : باید با کمک و حمایت و ارائه راهکارهای اجرایی شرایطی را مهیا سازیم که مسایل حوزه ورزش جانبازان و معلولین بهتر از قبل انجام گیرد.
در این جلسه آقای رضایی رییس هیات ورزش جانبازان و معلولین شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای فعالیت های ورزش جانبازان و معلولین شهرستان ارائه نمود.
سپس رییس هیات ورزش جانبازان و معلولین استان، دبیر هیات ورزش جانبازان و معلولین استان و معاون پشتیبانی بهزیستی استان بوشهر به بیان مطالبی در حوزه جانبازان و معلولین پرداختند.
از مهمترین مصوبات جلسه حمایت از ورزش جانبازان و معلولین:
  • تامین امکانات و تجهیزات ورزشی مورد نیاز جانبازان و معلولین، وسیله ایاب و ذهاب ورزشکاران به اردو و اعزام آنان،   برنامه ریزی مقدمات میزبانی بازیهای ورزشی جانبازان و معلولین استانی و کشوری، برگزاری دوره های آموزشی، تامین مکانی برای فعالیت های ورزشی جانبازان و معلولین که از طریق پارس دو کنگان- ورزش جوانان و شهرداریها تحقق یابد.
  • منبع خبر: قنبری مسئول روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی فرمانداری کنگان
 
   1396/5/24 13:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )