یکشنبه 28 مرداد 1397
شورای آموزش و پرورش کنگان تشکیل شد. (کدخبر: 1115)
شورای آموزش و پرورش کنگان تشکیل شد. حجت الاسلام محمودی امام جمعه کنگان گفت: برای تربیت درونی و خودسازی این قشر (دانش آموزان) برنامه داشته باشیم و به گونه ای عمل شود که مفاهیم تربیتی و دینی را به عینه لمس کنیم.
وی افزود: دانش آموزان را به حب اهل بیت و شرکت در نمازجمعه و جماعات ترغیب نمایید.
بخشدار مرکزی کنگان از شروع بکار و بازگشایی آموزشگاه روستای میانلو بعد از گذشت 12 سال خبر داد و گفت: زنگ مهر در آموزشگاه قلعه میان (میانلو) که یکی از خواسته های بحق مردم روستا بعد از یک دهه تعطیلی با همیاری و همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستا بازگشایی شده به صدا در خواهد آمد .
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، کسب رتبه های برتر کنکور در دانشگاههای دولتی را تبریک گفت و اظهار داشت: پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و کسب رتبه های برتر بسیار قابل توجه است.
وی افزود: مشارکت اولیاء و شهرداران در ارتقای سطح آموزش مدارس بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود.
معاون فرماندار کنگان در این جلسه با بیان اینکه آموزش و پرورش متعلق به آحاد جامعه است گفت: لازم است اولیاء دانش آموزان و مدیران دستگاههای اجرایی در تعامل با مدارس و معلمان همراه شوند تا بتوان در مسیر توسعه شهرستان گام های استوارتر برداشته و به اهداف خود برسند.
در ابتدا این جلسه شاکر محیسن مدیر آموزش و پرورش گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص برنامه های جاری آموزش و پرورش ارائه نمود و خواستار  تلاش همه مدیران در جهت ارتقاء سطح فرهنگ و دانش در جامعه شدند.
وی گفت: پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و کسب رتبه های برتر بسیار قابل توجه است.
مدیر آموزش و پرورش کنگان در ادامه تصریح نمود: در سال تحصیلی جاری 8727 نفر دانش آموز مشغول به تحصیل خواهند شد.
*تجلیل از دانش آموزانی که در دانشگاهها رتبه زیر هزار کسب نموده اند و تعیین مبلغ 350 هزارتومان شهریه مدارس دولتی از جمله مصوبات این جلسه بود.
*در ادامه از مدیر آبفا شهری به دلیل خدمات رسانی مطلوب به مدارس با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

   1396/7/1 13:53        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )