دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کنگان شکیل شد (کدخبر: 1122)
شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کنگان شکیل شد جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کنگان به ریاست عباس بشی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.
عباس بشی ضمن خیر مقدم و خوشامد گویی و عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان ، بر اهمیت آمادگی کلیه دستگاههای اجرایی مرتبط با موضوع بحران تاکید نموده اند.
وی بر توانمندی کامل نیروها ، بخشداری ، ادارات ، شهرداری های سه گانه  ، دهیاران و ماشین آلات تاکید کرد و گفت: ستاد بحران شهرستان بایستی در آماده باش کامل باشند تا در صورت لزوم بتوان اقدامات پیشگیری و امدادی را انجام داد.
دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کنگان تصریح نمود: ما باید با تعامل و همکاری همه اعضا در هنگام بروز حوادث در کمترین زمان ممکن مدیریت نماییم.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ضمن اشاره به دستور کار جلسه خواستار ارائه گزارشی از سوی اعضاء در مورد عملکرد خود در اجرایی نمودن مصوبات جلسات گذشته شدند.
در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء به شرح ذیل تصمیماتی اتخاذ شد.
با توجه به بهره برداری از پروژه کنار گذر کنگان / دوراهک (قطعه 2) و نبود تقاطع غیرهمسطح در طول مسیر، پل چشمه بی بی حبش که توسط شهرداری کنگان به عنوان راه دسترسی موقت به شهر کنگان در نظر گرفته شده است، تا زمان اصلاح موارد زیر نسبت به تردد وسیله نقلیه خودداری بعمل آید.

   1396/7/11 11:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )