دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
مشکلات آبرسانی شهرستان کنگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. (کدخبر: 1124)
مشکلات آبرسانی شهرستان کنگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. عباس بشی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهر کنگان دارای بیشترین مشترکین در سطح شهرستان است و ساخت و سازها نیز طی سالهای اخیر افزایش یافته، می طلبد مسئولین شرکت آبفای شهری برای  تخصیص اعتبار ملی تلاش بیشتری نمایند از آنجایی که در سال جاری از محل اعتبار تملک داراییهای سرمایه ای به مبلغ 4 میلیارد و 250میلیون  تومان برای آبفای شهرستان محسوب گردید.
وی افزود: با توجه به کمبود آب در کشور و اینکه استان بوشهر جزء استانهایی هستن که به لحاظ آب تقریبا در شرایط بحرانی میباشد میطلبد که نسبت به صرفه جویی در مسائل آب به فرامین دینی عمل کرده و تا حد ممکن در بین سایرین نیز فرهنگ سازی نمود.
 در ادامه این جلسه آقا بزازرئیس اداره آب و فاضلاب شهری کنگان ، نیاز به نوسازی و توسعه شبکه آبرسانی شهری را بالغ بر 15 کیلومتر اعلام کرد که تا کنون اعتباری معادل 2 میلیارد تومان برای توسعه و نوسازی شبکه آبرسانی شهری در نظر گرفته شده است.
عباس کریمی معاون مالی آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: همه سعی و تلاش ما این است که در هر شرایطی آب سالم و با کیفیت را برای شهرمندان تامین کنیم.
وی بر اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی در مصرف آب، تاکید نمودند.
روسای شورای اسلامی شهر کنگان و سیراف پیرامون مشکلات آب شهر کنگان و سیراف مطالبی را ایراد نمودند.
*فرسودگی شبکه های آب شرب، افت فشار آب شرب، کمبود اعتبارات از جمله مسائل و مشکلات مربوط به حوزه آب و فاضلاب شهری بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


 
   1396/7/12 14:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )