دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
دو بوستان طرح امید اجتماعی در روستاهای نخل غانم و لاورگل به بهره برداری رسید. (کدخبر: 1132)
دو بوستان طرح امید اجتماعی در روستاهای نخل غانم و لاورگل به بهره برداری رسید. فرماندار کنگان با ابراز خرسندی از حضور در جمع اهالی روستای نخل غانم گفت: همکاری هایی از طرف دهیاری و شورای نخل غانم صورت گرفته، که در هر صورت ایجاد چنین فضاهایی در روستاها ی  شهرستان کنگان در کنار این مجموعه صنعت ،این گونه مسائل اهمیت بسیاری دارد.
عبدالنبی یوسفی بیان داشت: این پروژه از طرح های امید اجتماعی و از ایده های دکتر سالاری "استاندار سابق بوشهر" بوده که بهره برداری از این بوستان ها باعث مسرت و خوشحالی اهالی روستاها گردیده است.
فرماندارکنگان در ادامه گفت: 15 مهر ماه روز ملی روستا به همه تلاشگران شورایی و دهیاران که در توسعه روستایی کمر همت بسته اند تشکر میکنم و امیدوارم این پروژه موجب رضایت روستاییان عزیز قرار گیرد.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کنگان گفت: این دو بوستان در زمینی به مساحت 3300 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.
حیدر کردی افزود: بوستان نخل و کوهستان با تجهیزات پارکی- زمین والیبال و سینمای رو باز می باشد که باعث نشاط عمومی مردم و تغییر شگرفی در این روستاها خواهد شد.
لازم به یادآوری است که مهندس نصوری مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی و مهندس حیدری بریدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به اتفاق فرماندار و بخشدار مرکزی از اجرای پروژه آبرسانی و برق به روستای لاورگل و لاورده  بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه قرار گرفت.    1396/7/17 15:34        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )