یکشنبه 29 مهر 1397
دیدار جمعی از ورزشکاران معلول و جانباز با فرماندار (کدخبر: 1142)
دیدار جمعی از ورزشکاران معلول و جانباز با فرماندار مهندس عبدالنبی یوسفی با اشاره به اهمیت ورزش معلولین گفت: عملکرد ورزشی و اخلاقی ورزشکاران معلول همواره ستودنی و قابل تمجید است.
وی گفت: باید این ظرفیت ها و قابلیت ها را قدر بدانیم و ما هم بعنوان مسئول از شما حمایت کنیم.
فرماندار کنگان در ادمه بیان داشت: ورزش باعث ایجاد شادابی و نشاط در جامعه می گردد و ما هم امیدواریم در جهت توسعه ورزش معلولین و جانبازان از پتانسیل های موجود در شهرستان، تلاش کنیم تا بتوانیم در آینده چهره های زیادی را در ورزش قهرمانی معرفی کنیم و این شهرستان را به یک قطب مهم در ورزش استان و کشور تبدیل کنیم.
مهدی طاهری دبیر هیئت ورزش های جانبازان و معلولین در این دیدار با ارائه مختصر گزارشی از وضعیت ورزش معلولین و جانبازان گفت: هیئت ورزش های جانبازان و معلولین کنگان، کارهای خوبی را در حوزه ورزش معلولین این شهر انجام دادند که نتیجه همدلی و زحمات همه عزیزان در این حوزه است.
وی گفت: ورزشکاران معلول و جانباز کنگانی بسیار با انگیزه هستند و در صورت تامین امکانات، فضای ورزشی و تجهیزات مورد نیاز می توانند پیشرفت های خوبی در سطح استان و کشوری بدست آورند و امیدواریم با نگاه ویژه فرماندار و با همت بلند مسئولین ادارت ورزش جوانان به این مهم نائل آییم.
در پایان از طرف ورزشکاران معلول و جانباز هدیه ای را به عنوان یاد بود تقدیم فرماندار کنگان نمودند.
گفتنی است: هیئت های ورزش های جانبازان و معلولین شهرستان 25 نفر ورزشکار فعال در رشته های دومیدانی- پرتاب نیزه- دیسک- وزنه برداری و فوتبال 7 نفره فعالیت می کنند و عنوان هائی هم در مسابقات استانی و کشوری کسب نمودند.
ارسال خبر: باغبانی
تهیه وتنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان کنگان   1396/7/24 10:53        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )