جمعه 01 تیر 1397
استاندار بوشهر از دهکده گردشگری کنگان بازدید کرد (کدخبر: 1156)
استاندار بوشهر از دهکده گردشگری کنگان بازدید کرد استاندار بوشهر در حاشیه این بازدید گفت: معتقدم اجرای این پروژه می تواند کمک شایانی به توسعه گردشگری در جنوب استان نماید.
عبدالکریم گراوند افزود: استان نگاه ویژه ای به این پروژه دارد و تلاش خواهیم کرد با تزریق اعتبار و کمک به ادامه آن ، این مجموعه را به سرانجام برسانیم.
وی به جاده وفاق نیز اشاره و اظهار داشت: جاده وفاق یکی دیگر از پروژه های مهم استان بوشهر در شهرستان های کنگان و دیر است که با احداث مجموعه گردشگری می توانند به توسعه این منطقه کمک کنند.
استاندار بوشهر گفت: طول این جاده ۹ کیلومتر و برآورد اولیه آن ۴۸۰ میلیارد ریال است.
گراوند در خصوص اسکله کنگان نیز گفت: این پروژه به اعتبار بالایی نیاز دارد که اجرای آن منوط به کمک وزارت نفت و مجموعه صنعت است که بایستی رایزنی لازم انجام شود و من فعلا نمی توانم قولی بدهم.
 در حاشیه بازدید استاندار بوشهر از دهکده گردشگری تعدادی از جوانان بومی به بیکاری جوانان اشاره و با بیان اینکه کمپینی در این راستا تشکیل شده ، به بیان مشکلات بیکاران بخصوص جوانان تحصیل کرده پرداخته و خواستار حمایت استاندار بوشهر شدند.
گراوند در پاسخ به جوانان کنگانی گفت: سیاست دولت در منطقه کنگان و عسلویه بکارگیری نیروهای بومی بویژه نیروهای شهرستان های کنگان ، عسلویه و دیر در مجموعه صنعت است.
استاندار بوشهر افزود: واحدهای جدیدی که وارد مدار می شوند بایستی از نیروهای بومی استان بوشهر استفاده کنند.
وی اظهار داشت: در خصوص بخش خصوصی نیز توافق شده که بکارگیری نیروهای بومی حتی بیش از ۵۰ درصد باشد.
گراوند گفت: از ۲۴ پتروشیمی در عسلویه ، در ۱۲ پتروشیمی حاضر شدم و صورتجلسه کردیم که بایستی نیروهای بومی را بکار گیری کنند.
* جوانان کنگانی به استاندار بوشهر گفتند: مراد شما از بومی ها بیشتر شهرستان های شمالی استان از جمله دشتی و دشتستان است و کمتر به کنگان توجه می شود که استاندار بوشهر نیز در پاسخ گفت: چنین نیست و اولویت اول در استان نیز بچه های کنگان و عسلویه است.
 
ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم :قنبری - مسئول روابط عمومی فرمانداری   1396/8/7 07:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )