سه شنبه 03 مهر 1397
ستاد مدیریت بحران شهرستان کنگان تشکیل شد. (کدخبر: 1169)
ستاد مدیریت بحران شهرستان کنگان تشکیل شد. عبدالنبی یوسفی فرماندار کنگان ضمن تشکر از اقدامات ستاد هماهنگی مدیریت بحران بر آمادگی همه دستگاه های اجرائی برای مقابله با بحران و استفاده از امکانات و تجهیزات و تقسیم کار ، پیش بینی های لازم برای مقابله با بحران را خواستار شد.
وی گفت: وقوع بحران در شهرستان یک زنگ خطری است همه دستگاه های اجرائی از قبل برای مقابله حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند و با استفاده از توان و ظرفیت های موجود تقسیم کار، همکاری و تعامل داشته باشند.
فرماندار کنگان در ادامه بیان داشت: بحران هیچگاه خبر نمی کند و مهمترین مقوله ای (نقطه ای) که باید در این خصوص مد نظر قرار دهیم تصمیم گیری در زمان قبل، حین و بعد از بحران می باشد.
مهندس یوسفی بر آمادگی کامل نیروها، بخشداری مرکزی- دهیاران و ماشین آلات تاکید و خواستار آماده باش کامل برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی و در صورت لزوم بتوان اقدامات پیشگیری و امدادی را انجام داد.
*شناسائی نقاط حادثه خیز، لایروبی آبراهه های فصلی- بازسازی مسیل ها- معابر- برگزاری مانور برای پایش توانمندی نیروی انسانی از مهمترین موارد مطروحه در جلسه ستاد بحران شهرستان کنگان بود.
 ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری


   1396/8/24 08:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )