دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
در نشستی رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه کنگان معرفی شد. (کدخبر: 1174)
در نشستی رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه کنگان معرفی شد. فرماندار کنگان گفت: شهرستان کنگان با داشتن دو مذهب تشیع و تسنن، دارای موقوفات زیادی می باشد و با همکاری دستگاه های اجرائی تلاش بسیار زیادی در حفظ این موقوفات کرده اند و آنچه که مهم می باشد اعتماد آنان نسبت به این امر خدا پسندانه است.
مهندس عبدالنبی یوسفی گفت: مردم باید احساس کنند که وقف در خدمت مردم و عام المنفعه است و این نیازمند تشریح مساله وقف بین مردم و برای جلب اعتماد عمومی اطلاع رسانی و فرهنگ سازی شود.
حجه الاسلام مرتضی محمدیان گفت: اجرای نیت واقفان تشویق مردم برای مشارکت در وقف و افزایش موقوفات است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه افزود: امید داریم مدیر جدید شهرستان با روحیه پر از نشاط و توان و تجربه ای که در ایشان سراغ دارم بتوانند مسائل مربوط به موقوفات شهرستان را حل و فصل نمایند.
وی همچنین گفت: متاسفانه امامزاده ها و بقعه ها بودجه خاصی نداشته و از سوی خیرین و با نذورات مردم اداره می شود، خواستار اعتبارات لازم برای اماکن متبرکه که یک احسان ماندگار است شدند.
آقای غلامی ضمن گزارش کوتاهی از عملکرد مدیریتی خود در اداره اوقاف و امور خیریه، از فرماندار و همه مسئولین دستگاه های اجرائی که همکاری و تعامل خوبی با مجموعه اوقاف داشته اند تقدیر و تشکر نمودند.
در پایان محمد بهمنی رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه از اعتماد مدیر کل از حسن انتخاب وی بعنوان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه در کنگان تشکر نمودند و خواستار تعامل بیشتر فرماندار و مجموعه دستگاه های اجرائی با اداره اوقاف شدند.
در این جلسه از زحمات آقای غلامی در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر نمودند و آقای محمد بهمنی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان معرفی شدند.
آقای محمد بهمنی قبلا به عنوان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جم مشغول بوده اند.
 
 ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری

   1396/8/29 10:38        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )