دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
جلسه هماهنگی طرح نشاط اجتماعی در کنگان (کدخبر: 1188)
جلسه هماهنگی طرح نشاط اجتماعی در کنگان خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت اظهار داشت: مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی در شهرستان با هدف پیگیری از آسیب های اجتماعی و توسعه نشاط اجتماعی از ابتدا آذر ماه تا پایان اسفند ماه سالجاری در سطح شهرستان برگزار می گردد. اجرای برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی توسط دستگاههای شهرستان نشانگر تلاش این دستگاهها در سامان بخشیدن به امورات فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان می باشد. اجرای هر برنامه در حوزه نشاط اجتماعی باید هدفمند و نتیجه بخش باشد و ضمن هدف گذاری براساس نیازهای جوانان و نوجوانان شهرستان طراحی و اجرا گردد.
وی با اشاره به سیاستهای دولت تدبیر و امید در حوزه فرهنگی و جوانان افزود: شناخت نیازهای جوانان و نوجوانان به برنامه ریزی صحیح در این حوزه کمک شایانی نموده و زمینه نشاط اجتماعی در سطح شهرستان را فراهم می نماید . توسعه فعالیت های ورزشی، هنری، اجتماعی و ... یکی از راههای فعال نمودن و با نشاط کردن جوانان و نوجوانان در سطح شهرستان  می باشد.
سپس اعضاء به بیان نظرات و برنامه های خود در حوزه نشاط اجتماعی پرداخته و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.
*تمام دستگاهها از ظرفیت و توان سازمانهای مردم نهاد شهرستان در اجرای برنامه های مرحله دوم نشاط اجتماعی در سطح شهرستان استفاده نماید.
*سعی شود تا اغلب تمام برنامه در پارک ها و بوستانهای شهری و روستایی اجرا گردد .


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/9/18 05:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )