یکشنبه 29 مهر 1397
آشنایی با فعالیت های سازمان دانش آموزی شهرستان کنگان (کدخبر: 1190)
آشنایی با فعالیت های  سازمان دانش آموزی شهرستان کنگان آقای خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت اظهار داشت: حضور و فعالیت دانش آموزان در برنامه های گوناگون موجب فراگیری آموزشهای لازم در زندگی و جرات ورزی آنان می گردد. سازمان دانش آموزی یکی از نهادهای  موثر در شناخت دانش آموزان از فضای جامعه می باشد. ارتقاء توانمندی دانش آموزان باید در اولویت برنامه های سازمان دانش آموزی شهرستان باشد.
ایشان خواستار همکاری همه دستگاهها با سازمان دانش آموزی شهرستان شده و افزود: می توان با فراهم نمودن بستر مشارکت فعال سازمان دانش آموزی در برنامه های اجرایی شهرستان شاهد رشد و توسعه این برنامه ها و تقویت توان دانش آموزان بود و تمام دستگاههای شهرستان باید شرایط حضور این دانش آموزان را فراهم نمایند.
در ادامه آقای حسنی رییس سازمان دانش آموزی استان و آقای روشن رییس سازمان دانش آموزی شهرستان به تشریح و تبیین فعالیت های سازمان دانش آموزی استان و شهرستان و اعلام برنامه های جاری پرداختند.
محیسن مدیر آموزش و پرورش کنگان گفت: آموزش و پرورش دارای برنامه سند تحول آموزش و پرورش می باشد که نقشه راه این دستگاه می باشد. در این سند  6 ساحت دینی و اخلاقی، سیاسی و اجتماعی، زیستی و بدنی، هنری و زیبا شناختی، اقتصادی،  فناوری و تکنولوژی تعریف شده است. سازمان دانش آموزی شهرستان کنگان دارای ظرفیت بالایی است و توان با مشارکت این سازمان در برنامه های اجرایی شهرستان گامهای موثری برداشت.
آنگاه پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری

   1396/9/18 06:51        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )