سه شنبه 03 بهمن 1396
جلسه ستاد ازدواج آسان در شهرستان کنگان تشکیل شد.
جلسه ستاد ازدواج آسان در شهرستان کنگان تشکیل شد. حجت الاسلام والمسلمین محمود محمودی در جلسه ستاد ازدواج آسان شهرستان کنگان افزود: برای چهارمین سال متوالی در ماه آینده و به همت ستاد ازدواج آسان این شهرستان جشنی با حضور خانواده ها ، مردم و مسئولین در سالن دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.
وی عنوان داشت: این مراسم به همت جمعی از خیرین ، و دستگاههای دولتی و نهادهای حمایتی و امدادی ، موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری برای 25 زوج مددجو و غیرمددجو از شهرهای کنگان و بنک و روستاهای بخش مرکزی برگزار خواهد شد.
امام جمعه کنگان،هدف از برگزاری این جشن را ، ترویج ازدواج آسان و ایجاد زمینه برای تحقق این سنت حسنه در جامعه عنوان کرد.
محمودی با تشکر از اهتمام فرماندار کنگان ، از خانواده ها ، خیرین و دیگر مسئولین خواست تا با ایجاد زمینه لازم بستر ازدواج آسان جوانان را فراهم کنند.
فرماندار کنگان نیز گفت: باید از تمام امکانات موجود در شهرستان ، تسهیلات لازم را برای ازدواج آسان و پایدار جوانان فراهم کرد.
عبدالنبی یوسفی با تأکید بر حضور خیرین در امر ازدواج آسان عنوان داشت: حضور فعالین و شخصیت‌های مؤثر فرهنگی و خیرین در این زمینه ضروری است.
وی در پایان اظهار نمود: حمایت از جوانان و توسعه ازدواج آسان سیاست راهبردی دولت دوازدهم است.
در این جلسه معاون سیاسی – اجتماعی فرماندار ، روسای کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی و موسسه خیریه المهدی (عج) گزارشی از آخرین وضعیت ازدواج جوانان و مشکلات پیش روی در این راستا ارائه دادند.
ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم : قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/10/2 06:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :