یکشنبه 28 مرداد 1397
جلسه ستاد ازدواج آسان در شهرستان کنگان تشکیل شد. (کدخبر: 1199)
جلسه ستاد ازدواج آسان در شهرستان کنگان تشکیل شد. حجت الاسلام والمسلمین محمود محمودی در جلسه ستاد ازدواج آسان شهرستان کنگان افزود: برای چهارمین سال متوالی در ماه آینده و به همت ستاد ازدواج آسان این شهرستان جشنی با حضور خانواده ها ، مردم و مسئولین در سالن دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.
وی عنوان داشت: این مراسم به همت جمعی از خیرین ، و دستگاههای دولتی و نهادهای حمایتی و امدادی ، موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری برای 25 زوج مددجو و غیرمددجو از شهرهای کنگان و بنک و روستاهای بخش مرکزی برگزار خواهد شد.
امام جمعه کنگان،هدف از برگزاری این جشن را ، ترویج ازدواج آسان و ایجاد زمینه برای تحقق این سنت حسنه در جامعه عنوان کرد.
محمودی با تشکر از اهتمام فرماندار کنگان ، از خانواده ها ، خیرین و دیگر مسئولین خواست تا با ایجاد زمینه لازم بستر ازدواج آسان جوانان را فراهم کنند.
فرماندار کنگان نیز گفت: باید از تمام امکانات موجود در شهرستان ، تسهیلات لازم را برای ازدواج آسان و پایدار جوانان فراهم کرد.
عبدالنبی یوسفی با تأکید بر حضور خیرین در امر ازدواج آسان عنوان داشت: حضور فعالین و شخصیت‌های مؤثر فرهنگی و خیرین در این زمینه ضروری است.
وی در پایان اظهار نمود: حمایت از جوانان و توسعه ازدواج آسان سیاست راهبردی دولت دوازدهم است.
در این جلسه معاون سیاسی – اجتماعی فرماندار ، روسای کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی و موسسه خیریه المهدی (عج) گزارشی از آخرین وضعیت ازدواج جوانان و مشکلات پیش روی در این راستا ارائه دادند.
ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم : قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/10/2 06:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )