دوشنبه 05 فروردین 1398
آنچه در سفر فرماندار شهرستان کنگان در تهران گذشت (کدخبر: 1205)
آنچه در سفر فرماندار شهرستان کنگان در تهران گذشت نشست اول: پیگیری بخش شدن سیراف
عبدالنبی یوسفی فرماندار کنگان در نشست با دکتر جلالی مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور روند بخش شدن سیراف را پیگیری نمودند.
 وی با اشاره به شاخص ها و پتانسیل های موجود در منطقه خواستار تسریع در بخش شدن سیراف شده و گفت: بخش شدن سیراف جزء مطالبات مردم شهرستان  می باشد و با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در منطقه و قدمت بندر باستانی سیراف امیدواریم این امر در سال جاری محقق شود.
نشست دوم: جذب نیروهای بومی در تاسیسات صنعتی
مهندس عبدالنبی یوسفی در نشست با دکتر صادق آبادی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت پتروپالایش سیراف موضوع بکارگیری نیروهای بومی در تاسیسات و صنایع مستقر در منطقه شده و گفت: با توجه به حق قانونی مبنی بر 50درصد بکارگیری نیروهای بومی در فازهای پالایشگاهی و تاسیسات صنعتی مستقر در شهرستان و پیگیری های مردمی و نشست های مکرر در شهرستان این حق قانونی به سرانجام برسد.
معاون محترم وزیر و مدیر عامل پتروپالایش سیراف نسبت به بکارگیری نیروهای شهرستان در پترو پالایش سیراف قول مساعد دادند.
نشست سوم: حق نیروهای بومی در آزمون های نفت
 مهندس عبدالنبی یوسفی در نشست با مهندس نژاد سلیم مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای جذب نیروهای متخصص مقرر گردید در اینده نزدیک شرکت پتروپالایش برزویه نسبت به تکمیل چارت خود از نیروهای متخصص شهرستان کنگان از طریق آزمون اقدام نماید.
نشست چهارم: بکار گیری نیروهای بومی
فرماندار کنگان همرا با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در نشست با مهندس قادری مدیر عامل پتروپالایش کنگان خواستار بکارگیری نیروهای بومی بر اساس ضوابط قانونی شده که با اعلام لیست 140 نفره نیروهای متخصص شهرستان به آن شرکت، انتظار می رود مجموعه مدیریتی پتروپالایش کنگان زمینه جذب این نیروها ها را فراهم نماید.علاوه بر آن توافق گردید کلیه دیپلمه های مورد نیاز شرکت مذکور از لیست افراد جیای کار شهرستان کنگان انتخاب گردد.
نماینده عالی دولت در شهرستان،  ضمن تقدیر از مدیر عامل شرکت پتروپالایش کنگان خواستار نشستی به میزبانی فرمانداری با حضور مدیران ارشد شرکت مذکور برای نهایی شدن جذب نیروهای بومی شدند که در آینده ای نزدیک انجام خواهد شد.
نشست پنجم- آیین نامه جدید کالاهای ملوانی
مهندس عبدالنبی یوسفی با حضور در نهاد ریاست جمهوری و نشست با مدیران ستاد مبارزه با کالای قاچاق  و ارز کشور نسبت به بررسی آیین نامه جدید کالاهای ملوانی پرداختند و گفت: با توجه به وضعیت معیشتی ملوانان و بازاریان شهر کنگان خواستار اصلاح آیین نامه جدید کالای ملوانی هستیم تا رونق مجددی به بازار تجاری شهرستان برگردد.
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه مشکل اساسی مردم کنگان و سایر شهرستان های همجوار بحث ته لنجی است افزود: یکی از مهترین دغدغه های مردم این دیار موضوع معافیت کالای ملوانی است، مردم سالیان متمادی از این موضوع بهره مند بوده و تنها راه امرار معاش بخش عمده ای از مردم از طریق دریا می باشد که امیدواریم با اصلاح آیین نامه جدید کالای ملوانی این موضوع به سرانجام برسد
مهندس یوسفی، از همراهی و هماهنگی سرکار خانم الماسی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نمود و گفت: ایشان با تمام توان نسبت به پیگیری مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه تلاش می نمایند.
ارسال خبر:باغبانی
تهیه وتنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/10/3 11:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )