شنبه 27 بهمن 1397
دیدارمسئولان اداره سواد آموزی شهرستان با فرماندار کنگان (کدخبر: 1210)
دیدارمسئولان اداره سواد آموزی شهرستان با فرماندار کنگان فرماندارکنگان در این دیدار ضمن سپاسگزاری ازمجموعه آموزش و پرورش و نهضت سواد آموزی از کارهای انجام شده در راستای سواد آموزی اشاره کرد و گفت: رتبه کنگان در استان مطلوب نیست و باید تلاش کنیم تا در سال جدید این جایگاه تغییر و وضعیت شهرستان از لحاظ کاهش بی سوادی بهبود یابد.
وی افزود: حساسیت شغل معلمی و آموزش دهنده بسیار مهمتر از سمت های دیگری است چرا که همه با سوادان و مدیران پرورش یافته دست معلمان هستند.
مهندس عبدالنبی یوسفی در ادامه گفت: مشارکت فعال و موثر مردم به ویژه روستائیان در رشد و توسعه ملی بدون برنامه های سواد آموزی امکان پذیر نیست.
 رئیس شورای آموزش و پرورش در ادامه گفت: امیدوارم با ظرافت و هنرمندی انگشتان خود بتوانیم بیسوادی را از شهرستان خود ریشه کن کنیم.  
شاکر محیسن مدیر آموزش و پرورش- خانم خادم زاده مسئول نهضت سواد آموزی شهرستان کنگان در این نشست به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در جذب سواد آموز بخصوص در دور افتاده ترین روستاهای بخش مرکزی پرداختند و خواستار مساعدت و تعامل بیشتر فرماندار با سواد آموزی شدند.
مشکلات بیمه ای، فضای آموزشی و شرایط سخت سواد آموزی در روستاها از عواملی بود که عنوان شد و فرماندار کنگان قول مساعد بر حل آن دادند.
 ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/10/6 09:40        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )