پنجشنبه 28 تیر 1397
دیدار و نشست صمیمی فرماندار کنگان با امام جمعه کنگان و امام جمعه اهل سنت (کدخبر: 1216)
دیدار و نشست صمیمی فرماندار کنگان با امام جمعه کنگان و امام جمعه اهل سنت در این دیدارهای صمیمی که معاونین و بخشدار مرکزی نیز حضور داشتند ، فرماندار کنگان گفت: ائمه مکرم جمعه یک ظرفیت بالا و ارزشمندند و معتقدم در سایه همدلی و همراهی با این بزرگواران می توان به تعالی شهرستان کمک کرد.
فتح الله نوروزی مردم داری را یک اصل مهم و اساسی در نظام دینی دانست و بیان کرد: بزرگترین افتخار برای یک مسئول در کنار مردم بودن است و باید ارتباط مستمر با مردم با قوت حفظ شود.
وی افزود: البته در کنار مردم بودن باید توام با گوش دادن به درد و دل ها و پیگیری مطالبات مردم و تلاش برای احقاق حقوق آنها باشد.
این مقام مسئول به همدلی مثال زدنی شیعه و سنی در کنگان اشاره و اظهار داشت: وحدت و همدلی شیعه و سنی در کشورمان موجب تداوم امنیت و عزت و اقتدار شده و باید همه قدردان این نعمت همدلی و اتحاد باشیم.
در این دیدارهای جداگانه حجت الاسلام محمودی و شیخ محمد جمالی با تبریک انتصاب مهندس نوروزی بعنوان فرماندار کنگان اظهار امیدواری کردند ، حضور وی بتواند به حل مشکلات مردم منطقه بویژه در حوزه اشتغال و معیشت ، رفع تنگناهای اقتصادی ، توسعه شهری و روستایی و تقویت حوزه های دینی ، فرهنگی ، اجتماعی ، هنری و ورزشی کمک کند.


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/10/24 15:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )