شنبه 27 بهمن 1397
نشست اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای بنک و سیراف با فرماندارکنگان (کدخبر: 1218)
نشست اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای بنک و سیراف با فرماندارکنگان مهندس نوروزی با اشاره به نقش مهم شورهای اسلامی گفت: این نهاد بعنوان رکن مهم دموکراسی وتبلور جمهوریت در کشور به شمار می رود.
وی افزود: چشم انداز مناسب همدلی وهمراهی از بهترین عوامل موفقیت وتوفیق.
شوراها می باشد.
 نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : شوراهای اسلامی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ونهادهای برخواسته از آراء و دیدگاهای مختلف وخواسته مردم است واصل ایجاد شوراها نشان دهنده اهتمام نظام به مجموعه متنوع فکرها ، مشورت ها و دیدگاه ها در اداره کشور است.
 وی شوراها را پل ارتباطی میان مردم با دولت دانست و گفت: شوراها نقش بسیار مهمی در توسعه شهرستان وشهرها دارند.
 فرماندار کنگان در بخش دیگری ضمن قدردانی از خدمات جناب آقای مهندس یوسفی فرماندار سابق کنگان گفت: صداقت ، عمل کردن به وظایف ، پاکدستی وایجاد تعامل و وفاق بین مردم ومسئولین از خصلت فرماندار سابق دانست.
وی افزود: اگر توفیقات وفعالیتهای موثری در شهرستان صورت گرفته قطعا نتیجه کار وتلاش همه فرمانداران قبل بوده وامیدوارم با تمام توان برای اعتلای نام کنگان بیش از پیش تلاش کنیم.
 مهندس نوروزی توجه به سرمایه گذاری در بخشهای خصوصی را یکی از مهمترین عواملی دانست که اعضای شوراها می توانند با استفاده از فضاهای موجود وظرفیت های شهرها برای حضور سرمایه گذاران ایجاد کنند.
در این نشست اعضاء شوراهای اسلامی و شهرداران به ارائه گزارشی از وضعیت شهرهای خود ، اعتبارات و پروژهای عمرانی دردست اجرا در سال جاری ارائه و خواستار توجه جدی فرماندار به مطالبات مردم شدند.
   1396/10/25 14:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )