شنبه 27 بهمن 1397
دیدار اعضای شورای مشورتی اهل سنت با فرماندار کنگان (کدخبر: 1219)
دیدار اعضای شورای مشورتی اهل سنت با فرماندار کنگان فتح الله نوروزی روز دوشنبه در دیدار و نشست با شورای مشورتی اهل سنت کنگان با تشکر از حمایت جامعه اهل سنت از دولت یازدهم و دوازدهم افزود: وحدت و همدلی فرق و مذاهب و ادیان باعث رویش نهال ها و جوانه های امید و نشاط و توسعه در این کشور و یاس و نا امیدی دشمنان شده و همه مکلف به حفظ و تقویت این وحدت هستیم.
وی یادآورشد: تقدیم صدها شهید اهل سنت در شکل گیری نظام دینی و هشت سال دفاع مقدس نمونه بارز و نمود عینی همراهی و حمایت اهل سنت از اصول و آرمانهای امام راحل و انقلاب است.
فرماندار کنگان در بخش دیگری توجه به خواسته های مردمی و تلاش برای تحقق مطالبات مردم را از سیاست های راهبردی دولت دانست و گفت: مردم بزرگترین سرمایه ، حامی و صاحب اصلی نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و همه مسئولان باید تلاش کنند شایسته ترین خدمات را به مردم ارائه دهند.
نوروزی افزود: توسعه ، رشد و عمران شهری و روستایی باید هدف مشترک همه نخبگان و فعالان سیاسی و مذهبی دراین خطه باشد.
وی یادآورشد: جذب سرمایه گذار در بخش خصوصی برای توسعه صنعت گردشگری و جذب توریست سیاست دولت در شهرستان ساحلی کنگان است.
عضو شورای مشورتی اهل سنت کنگان نیز گفت: اهل سنت همواره و همیشه در کنار برادران تشیع حافظ و پشتیبان نظام بوده و خواهند بود.
خلیل یوسفی در ادامه با طرح مشکلات مردم بویژه جامعه اهل سنت در حوزه اشتغال ، مدیریت شهری ، نگرانی مردم از افزایش نرخ مالیات در این شهرستان بر ضرورت بکارگیری بیشتر اهل سنت در دستگاه های اداری و صنعت تاکید کرد.   1396/10/26 10:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )