یکشنبه 03 تیر 1397
جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان کنگان تشکیل شد. (کدخبر: 1222)
جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان کنگان تشکیل شد. سرپرست فرمانداری کنگان گفت: خدمت صادقانه و بی مزد و منت و تسریع در امور مردم مهمترین راه شکرگزاری نعمت الهی انقلاب اسلامی است.فتح الله نوروزی روز چهارشنبه در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان کنگان افزود: تکریم مردم در همه امور ضروری است زیرا آنها با حضور با بصیرت و آگاهانه خود در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی درجبهه های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس و عبور از کوران حوادث گوناگون در چند دهه اخیر در کنار رهبری داعیانه امام راحل و خلف صالح ایشان سهم عمده دارند.
وی با اشاره به اینکه در دهه فجر چندین طرح در این شهرستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد بیان کرد: کارگروه نظارت بر طرح های عمرانی فعال و دقت شود طرح ها با حداکثر کیفیت اجرا شود.
نوروزی ادامه داد: تکریم خانواده معظم شهدا ، سرکشی از مددجویان و برگزاری برنامه های نشاط اجتماعی در شهرها، روستاها و بویژه مدارس، بازی های بومی و محلی و برنامه ها و مسابقات فرهنگی و ورزشی با حفظ حرمت ایام فاطمیه در اولویت برنامه های دهه فجر قرار گیرد.
وی با اشاره به نیاز شهرستان به مدارس جدید و فضاهای آموزشی گفت: انجمن خیرین مدرسه ساز در این شهرستان فعال شود. در این جلسه مسئولان و اعضای کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان کنگان معرفی شدند.


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری


   1396/10/27 12:36        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )