یکشنبه 29 مهر 1397
دیدار روسای دانشگاه های شهرستان با فرماندار کنگان (کدخبر: 1225)
دیدار روسای دانشگاه های شهرستان با فرماندار کنگان نماینده عالی دولت، دانشگاه را مدرسه انسان سازی دانست و گفت: مردم ایران بویژه دانشجویان و دانشگاهیان همیشه عاشقانه در دفاع از آرمان های انقلاب نقش بسزایی داشته اند و این انقلاب هم برای آنان آزادی فکری و مشارکت در سرنوشت کشور را برای آنان به ارمغان آورده است.
مهندس نوروزی گفت: دانشجو باید صادقانه حرفش را بزند. دانشجو باید در معادلات فرهنگی- اقتصادی و توسعه شهرستان نقش پر رنگی داشته باشند و از ظرفیت دانشجو یان باید در تمامی برنامه های فرهنگی استفاده کرد.
وی افزود: انجمن ها و تشکل های دانشجویی را فعال کنید و آنان را به سمت کرسی های آزاد هدایت کنید تا بتواند صادقانه حرفشان را بزنند آنوقت می توانیم ادعا کنیم دانشگاه های ما دانشگاه های پویایی هستند.
فرماندار کنگان در این نشست ضمن قدر دانی از حضور مدیران دانشگاه گفت: دانشگاه نقش مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه بر عهده دارد و همواره این نقش موجبات تعالی و رشد هر جامعه ای را فراهم نموده است.
این مقام عالی دولت در پایان از همراهی و همکاری دانشگاه در جهت اهداف دولت تدبیر و امید در شهرستان تقدیر نمودند و ازآنان خواستند برای توسعه و نیاز به نیروی انسانی ماهر متخصص توسط دانشگاه از هیچ کوششی دریغ نکنند.
در این دیدار روسای دانشگاه های شهرستان گزارشی از وضعیت دانشگاه و عملکرد آموزشی، عمران، فرهنگی و ورزشی دانشگاه خود ارائه نمودند.


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری

   1396/10/30 12:24        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )