یکشنبه 28 مرداد 1397
ستاد اجرائی هماهنگی خدمات سفر شهرستان کنگان تشکیل شد. (کدخبر: 1245)
ستاد اجرائی هماهنگی خدمات سفر شهرستان کنگان تشکیل شد. مهندس نوروزی فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان کنگان،ضمن اشاره به ظرفیت های خوب تاریخی ،گردشگری،تجاری،تفریحی و فرهنگی شهرستان کنگان بر این تأکید کردند که شهرستان کنگان و بنادرش نه تنها چیزی از سایر بنادر استان و کشور کم ندارد بلکه در برخی جهات برتر می باشد اما باید همت و تلاش مضاعفی برای معرفی جاذبه ها و ظرفیت های شهرستان به هموطنانمان داشته باشیم و با همدلی در راستای تسهیلات سفر بکوشیم.
مهندس نوروزی با اشاره به ضرورت و اهمیت تبلیغ و اطلاع رسانی تأکید کردند که کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی باید از هم اکنون فعالیت هایش را برای جذب مسافر و گردشگر شروع کند و شهرداری های سه گانه شهرستان، ورودی شهرها را جذاب و برای مسافران دلپذیر تر از همیشه کنند؛ تا ان شاء الله نوروزی متفاوت و بهتر از سال های گذشته داشته باشیم.
ابراهیم ثابت دبیر خدمات سفر شهرستان کنگان و کمیته های شاد گزارش از تشکیل کمیته های ستاد ارائه و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ نمودند.
اسکان (کمپینگ) در شهرهای سه گانه و روستاهای ساحلی ،تهیه نقشه شهرستان،معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان،فعالیت قایق های تفریحی،نمایشگاه محصولات صنایع دستی،اسکان اضطراری برای مسافران،اجرای برنامه های بومی محلی از جمله مصوبات این جلسه بود.


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/11/9 13:44        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )