یکشنبه 28 مرداد 1397
جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار کنگان تشکیل شد. (کدخبر: 1246)
جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار کنگان تشکیل شد. فرماندار کنگان گفت: آموزش و پرورش مهمترین نهاد فرهنگی است و همه باید برای توسعه علمی توجه داشته باشیم و به آموزش و پرورش نگاه ویژه ای داشت وی به هدایت تحصیلی دانش آموزان سال نهم اشاره نمود و افزود: می توان با یک برنامه ریزی دقیق و استفاده از مشاوران قوی و تیم کارشناسی با پختگی کامل نسبت به این موضوع اقدام کرد.
رئیس شورای آموزش و پرورش در ادامه به برگزاری مسابقات کتابخوانی تاکید داشتند و گفت: این اولین کار ابتکاری با همکاری دفتر امام جمعه و آموزش و پرورش می باشد و از تمامی دستگاه ها انتظار می رود با تمام توان در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد علمی از هیچ کوششی دریغ نکنند.
مهندس نوروزی در این جلسه از همه ظرفیت های شهرستان بخصوص شرکت های مستقر در منطقه و پتروشیمی ها خواستند در جهت مدرسه سازی از حمایت های خودشان آموزش و پرورش را یاری نمایند.
این مقام مسئول در ادامه بر لزوم استفاده از ظرفیت های خیرین در جهت توسعه زیر ساخت های آموزشی تاکید نمودند.
وی تصریح نمود: تجهیز و فراهم کردن امکانات فرهنگی در مدارس باید از اولویت های ویژه شورای آموزش و پرورش باشد.
امام جمعه کنگان گفت: همه را ترغیب نمایید تا مدرسه سازی در جامعه نهادینه شود.
حجه الاسلام محمودی افزود: توجه بیشتر به جایگاه و ظرفیت های آموزش و پرورش در تربیت دینی فرزندان و اهمیت آن در مدارس می تواند بنیه اعتقادی در آینده را استحکام بخشد.
در آغاز این جلسه شاکر محیسن مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کنگان گزارشی از اقدامات انجام شده به جلسه ارائه نمودند و از هر اعضاء خواستند تا در جهت رفع بسیاری از مشکلات پیش قدم باشند و این جز همکاری همه جانبه میسر نخواهد شد.


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم : قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری

   1396/11/9 14:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )