سه شنبه 26 تیر 1397
یادواره اولین شهید انقلاب در روستای برکه چوپان برگزار شد. (کدخبر: 1252)
یادواره اولین شهید انقلاب در روستای برکه چوپان برگزار شد. فرماندار کنگان ضمن تقدیر از تمامی نهادها و ارگان های دست اندر کار برگزاری یادواره شهدا گفت: باید همه پیرو راه شهیدان باشیم و این مسیر پر افتخار را ادامه دهیم.
مهندس نوروزی عنوان کرد: دهه ی فجر یادآور آزادی ایران از زنجیر استکبار است، روزهای تاریخی و روزهای ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است.
وی افزود: شهیدان با تقدیم جان خود درراه اسلام و انقلاب، راه و روش زندگی به ما نشان دادند که همواره باید در راه ولایت و انقلاب قدم برداریم و یادواره شهدا را پاس بداریم.
مهندس فتح اله نوروزی بیان داشت: بی شک همه این را می دانند که امروز ما  نیازمند شهدا  و آرمان شهدا هستیم و هرچه بهتر این مراسم برگزار شود و تمام وجودمان و برنامه ریزی مان در سایه ایمان به خدا، رهبری و امام راحلمان در کنار وحدت کلمه و حضور گستردگی مردم باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان با تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال ارزش های انقلاب به نسل های آینده خاطر نشان کرد : زندگی امروز ارمغان خون هایی است که به ما درس آزادگی داده است تا میوه جمهوری اسلامی رسیده شود و این میوه، میوه گرانبهایی است.
وی مقام شهدا را بسیار ارزشمند و فاخر دانست و بیان داشت : باید یادواره شهدا را برگزار کنیم و زنده نگه داریم یاد شهدا را تا اهمیت جایگاه شهید و شهادت را بیان کنیم.
مهندس نوروزی با بیان اینکه مردم این شهرستان همواره در روند پیروزی انقلاب ، حوادث بعد از آن نقش آفرینی ویژه داشتند بیان کرد: اقتدار، امنیت و پیشرفت انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان بویژه شهید هاشمی است.
وی با اشاره به اینکه شهدا رسالت خود را به انجام رساندند عنوان کرد:بیایید از سفره شهدا درس بگیریم، درس خدمت رسانی به مردم.
مهندس نوروزی در پایان تصریح نمود: در دهه ی فجر 96 یکبار دیگر بیاییم عهد ببندیم راه امام و هدف امام را فراموش نکنیم.
در این آیین از خانواده شهید هاشمی با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/11/14 10:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )