یکشنبه 28 مرداد 1397
فرماندار کنگان در جمع نمازگزاران اهل سنت شهر کنگان (کدخبر: 1255)
فرماندار کنگان در جمع نمازگزاران اهل سنت شهر کنگان فرماندار کنگان در جمع نمازگزاران اهل سنت بندر کنگان، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشتند : خدا را شاکر هستم که در دومین روز از دهه مبارک فجر در این مراسم معنوی در جمع شما نمازگزاران بوده و این توفیقی است که خدمتگذار مردم شریف شهرستان کنگان باشم.
مهندس فتح الله نوروزی با بیان اینکه یکی از رموز موفقیت انقلاب اسلامی ایران وحدت کلمه بود؛ ابراز داشتند: یکی از کلید واژه های پیروزی ما در انقلاب همین وحدت است.
وی افزود: با هماهنگی، هم افزایی و تعامل؛ راه توسعه شهرستان کنگان را رقم خواهیم زد
وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران سرآغاز طلوع اسلام ناب محمدی است و پاسداشت از آن و همچنین کمک به رویش و اقتدار انقلاب با وحدت می تواند از بسیاری از دسیسه های دشمن جلوگیری نماید.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: دهه فجر فرصت مناسبی برای ارتباط بیشتر مردم و مسئولین است. مردمی که در شکل گیری این انقلاب تاثیر بسزایی داشته اند وشکل گیری آن ریشه مردمی دارد.
وی در ادامه تصریح نمود: باید ارزش های قرآنی و دینی را در حفظ این نظام والای اسلامی به کار بندیم تا از هر گزندی مصون و در امان بمانیم.
فرماندار کنگان قائل شد: در دیداری که با امام جمعه محترم اهل سنت داشتیم دغدغه ها و مشکلات اهل سنت شهرستان کنگان مطرح شد و مسلماً ما نیز با این دغدغه ها آشنا هستیم و در صدد رفع آنها بر خواهیم آمد.
رییس شورای اداری شهرستان کنگان گفت : یکی از مهمترین دغدغه های مردم خصوصاً اهل سنت شهرستان کنگان بحث اشتغال جوانان جویای کار و تحصیل کرده است که امیدواریم با پیگیری این موضوع به راهکار مناسبی دست یابیم.
مهندس نوروزی افزود: مشکلات معیشت دریانوردان، بحث اسکله و گمرک را نیز دنبال خواهیم کرد.
وی در پایان گفت: شهرستان کنگان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و بایستی کارهای بزرگی در این شهرستان صورت بگیرد و شان مردم نیز در این مورد حفظ شود.
لازم به ذکر است : در آیین نماز جمعه اهل سنت از فرماندار و معاونین فرماندار با اهدا لوح تقدیر بعمل آمد
شیخ خلیل افرا امام جمعه موقت اهل سنت کنگان دراین آیین از فرماندار کنگان و اعضای شورای اداری با حضور آنان در نماز جمعه اهل سنت تشکر و قدردانی نمودند و خواستار وحدت کلمه و رسیدگی به مشکلات معیشتی، ته لنجی و اشتغال جوانان شدند.


ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/11/14 13:31        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )