یکشنبه 03 تیر 1397
نواخته شدن زنگ انقلاب در آموزشگاه "شهید پرهیزکار" شهر کنگان (کدخبر: 1256)
نواخته شدن زنگ انقلاب در آموزشگاه "شهید پرهیزکار" شهر کنگان فرماندار کنگان در برنامه زنگ انقلاب با تبریک آغاز دهه مبارک فجر در بین دانش آموزان گفت: دهه فجر از ایام ماندگار و فرموش نشدنی در نظام دینی ما است.
مهندس فتح الله نوروزی با بیان اینکه از آغاز تا پایان دهه مبارک فجر یوم الله است گفت: کاری که شروع و پایانش خدایی و در راه رضای او باشد نتیجه ای ارزشمند خواهد داشت و ما بایستی از آن پاسداری کنیم.
وی افزود: زنگ انقلاب یادآور حماسه پرشکوه ملت غیور ایران تحت رهبری و هدایت بزرگمردی فرزانه و با بهره گیری از دین مبین اسلام که توانستند فصل نوینی از حیات سیاسی و اجتماعی را رقم بزنند.
نماینده عالی دولت تصریح نمود: زنگ انقلاب بازخوانی اهداف انقلاب اسلامی نظیر استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت ،توجه ارزشهای اخلاقی، احترام به کرامت انسانی، بازگشت هویت دینی، احیا و اصلاح باورهای مذهبی و همچنین وحدت و عزت است.
وی افزود: زنگ انقلاب مرور و مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی و برکات آن است که به راحتی به دست نیامده است و جوانان ما امروز باید به این مسائل پی ببرند و از آن آگاه باشند و دچار غفلت نشوند.
مهندس نوروزی با بیان اینکه مردمان خوب این دیار نیز برای شکل گیری انقلاب تلاش های زیادی انجام داده اند، گفت:دانش آموزان امروز، بزرگمردان و شیرزنان آینده و فردای میهن اسلامی و شهرستان ما خواهند بود و بایستی آرمان ها و اهداف انقلاب را به خوبی در مدارس تبیین کنیم.
وی ادامه داد: ایام دهه مبارک فجر را دانش آموز محور کنیم و در فعالیت ها؛ دانش آموز باوری و دانش آموز یاوری را نهادینه کنیم.
فرمادار کنگان در پایان بیان داشت: کرسی های آزاد اندیشی را در این ایام در دانشگاه ها و مدارس بر پا کنید و اهداف انقلاب را برای جوانان و نوجوانان مان تبیین کنیم.
در این مراسم از پدر شهید پرهیزکار با لوح سپاس تجلیل شد.
ارسال خبر: باغبانی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/11/14 15:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )