پنجشنبه 22 آذر 1397
دیدار مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر با فرماندار کنگان (کدخبر: 1285)
دیدار مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر با فرماندار کنگان فرماندار کنگان ضمن تقدیر از زحمات و عملکرد قابل قبول رئیس و پرسنل اداره دامپزشکی و نظارت بیش از بیش دامپزشکی در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و سایر واحدهای تحت نظارت بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: حفظ و سلامت فرآورده های دامی معرفی و برای سلامت اقشار جامع بسیار حائز اهمیت بوده و هم باید در این مسیر همگام باشیم.
وی افزود: دامپزشکی نقش مهمی در تأمین سلامت غذایی مردم دارد و از اتمام ظرفیت های این شهرستان برای ایجاد زیرساخت های دامپزشکی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.
مهندس فتح الله نوروزی در ادامه با بیان اینکه وضعیت دام و طیور در منطقه مطلوب است گفت: نظارت و کنترل بیشتر به ورود و خروج دام از مبادی ورودی و خروجی شهرستان را برای تحقق این امر ضروری دانست.
دکتر مرتضی بحرانی مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر تشریح مختصری از فعالیت های دامپزشکی در خصوص سلامت فرآورده های خام دامی،بیماری های واگیر دام و طیور را بیان نمودند: با توجه به وظیفه حساس و خطیر دامپزشکی در کنترل،نظارت و حفظ سلامت فراورده های خامی دامی و به تبع آن حفظ وسلامت مصرف کنندگان و حضور صنعت و افزایش جمعیت شهرستان کنگان خواستار تلاش های لازم در جهت احداث کشتارگاه تعامل و همکاری مجموعه فرماندار برای نظارت بیشتر بر آشپزخانه های صنعتی شدند.
در این دیدار میثم رضایی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کنگان نیز حضور داشت.

   1396/12/2 12:47        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )