پنجشنبه 28 تیر 1397
رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان معرفی شد (کدخبر: 1289)
رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان معرفی شد دکتر سعید کشمیری در آیین تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان افزود: میزان تصادفات جرحی و منجر به فوت در سه راه دیر – کنگان از متوسط استان و کشور بیشتر است و این یک هشدار جدی است.
وی با تسلیت حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران به یاسوج عنوان نمود: روزانه 55 نفر در کشور در اثر تصادف جان خود را از دست می دهند که این به معنای سقوط یک هواپیما در هر یک روز است.
کشمیری در ادامه به خدمات انجام گرفته و توسعه کمی و کیفی بهداشت و درمان در جنوب استان بوشهر گفت: یکی از نعمت های بزرگ انقلاب و خدمات مهم دولت تدبیر و امید گسترش شبکه ای و متقارن امکانات در سطح کشور از جمله استان بوشهر است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش دیگر اظهار نمود: در 6 ماه گذشته 15 نوزادی که بصورت ناقص به دنیا می آمدند با تلاش کادر پزشکی و پرستاری و انجام آزمایشات متعدد و ارائه خدمات درمانی سالم و بدن نقص و معلولیت متولد شدند که این یک کار بزرگ است.
فرماندار کنگان نیز گفت: توجه جدی به مقوله سلامت از اولویت های دولت تدبیر و امید بوده و در این سالها توفیقات بزرگی در این زمینه حاصل شده است.
فتح الله نوروزی به ارتقای کمی و کیفی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بعنوان قطب درمانی جنوب اشاره و اظهار نمود: از آغاز طرح تحول نظام سلامت تعداد پزشکان متخصص از کمتر از 10 نفر در گذشته به 46 نفر در حال حاضر رسیده است.
این مقام مسئول در ادامه از نبود مرکز درمانی در روستای 10 هزار نفری شیرینو خبر داد و بیان کرد: برخی روستاهای شهرستان نیز نعمت خانه بهداشت محروم اند که انتظار می رود در اسرع وقت این مشکلات سامان یابد.
امام جمعه اهل سنت کنگان نیز گفت: امکانات بیمارستان امام خمینی (ره) برای 25 هزار پیش بینی شده که با توجه به رشد بیش از سه برابری جمعیت در مرکز شهرستان و مراجعات شهرهای مجاور این امکانات جوابگو نیست.
شیخ محمد جمالی به رها شدن فاضلاب خانگی و شهری اشاره و افزود: یکی از معضلات شهر کنگان رها شدن آب و فاضلاب خانگی و شهری است که بایستی با افراد خاطی برخورد شود.
در این آیین ضمن تقدیر از خدمات آقایان مهندس محمد بازیاری و دکتر حسن حیدری ، مهندس جوکار بعنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان معارفه شد.


ارسال خبر: زیارتی
تهیه و تنظیم: قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/12/2 15:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )