پنجشنبه 28 تیر 1397
جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان کنگان تشکیل شد (کدخبر: 1291)
جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان کنگان تشکیل شد فرماندار کنگان با توجه به اهمیت و لزوم تأمین امنیت مسافران و گردشگران بر ضرورت ساماندهی قایق های تفریحی در سواحل شهرستان کنگان تأکید کرد و گفت: تردد هر گونه قایق های موتوری در محور سواحل شهرها و روستاهای شهرستان باید با مجوز انجام شود و هیچ قایقی در ایام نوروز بدون مجوز حق جابجایی مسافران را ندارند.
نوروزی  بیان نمود: محیط های شهری و روستایی ما باید برای مسافران مهیا شود با آمادگی لازم برای پذیرایی از مسافران را داشته باشند و همچنین ورودی های مختلف شهرستان باید تمهیدات لازم برای ورود مسافرین داشته باشند.
مهندس نوروزی افزود: عامل امنیت و بویژه احساس امنیت و برخورد مناسب با مسافران از جمله عوامل بسیار مهمی است که در میزان ماندگاری مسافران و گردشگری در یک منطقه تأثیر بسزایی دارد.
وی خاطر نشان کرد: مهمترین کار ما بحث رضایتمندی است و باید به گونه ای عمل کنیم که رضایت مضاعف مسافران را داشته باشیم.
فرماندار کنگان نوروز را فرصتی مناسب برای شناساندن ظرفیت های منطقه عنوان کرد و خاطر نشان ساخت : اگر بخواهیم به نحو احسن پذیرایی مهمانان نوروزی باشیم و باید تمامی امکانات در این راستا بسیج شوند.
مهندس فتح الله نوروزی در ادامه بیان داشت: ما در شهرستان ساحلی هستیم می خواهیم میزبان باشیم،از این ظرفیت های شهرستان، به نحو مطلوب و موثر آنچه که حق مرد این شهرستان می باشد به آنان معرفی کنیم.


   1396/12/5 14:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )