پنجشنبه 28 تیر 1397
جشنواره طرح جابر بن حیان در آموزشگاه دخترانه کوثر شهر کنگان افتتاح شد (کدخبر: 1292)
جشنواره طرح جابر بن حیان در آموزشگاه دخترانه کوثر شهر کنگان افتتاح شد فرماندار کنگان خطاب به مدیران ومعلمان مدارس شرکت کننده در جشنواره گفت: باید توجه ی بیشتری به پتانسیل های خلاق داشته باشید و امکانات خوبی به همراه آموزش های هدفمند برای آنان مهیا کنید چرا که آینده ی کنگان وابسته به همین دانش آموزان است.

فتح الله نوروزی با اشاره به اینکه دوران ابتدایی دوران سرنوشت سازی است، بیان داشت: طرح هائی نظیر طرح جابر بن حیان در بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزان تاثیر بسزای دارد ، لذا ما با ایجاد خودباوری درانها، فردای کنگان را بیمه و آینده دانش آموزان را تضمین کرده ایم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کنگان نیزگفت: طرح جابربن حیان عنوان پروژه ای است که در سالهای اخیر در آموزش و پرورش رونق پیدا کرده که دانش اموزان پایه های اول تا ششم ابتدایی در این طرح شرکت می کنند.

مدیر آموزش و پرورش در ادامه بیان داشت : این طرح در قالب پروژه های کتبی، دست سازه ها، آزمایش یا نمایش ملی قابل ارائه است.

وی با بیان اینکه 12 مدرسه ابتدایی در این طرح حضور داشتند، افزود: امسال 90طرح در این جشنواره شرکت کرده اند که 9 طرح انتخابی توسط داوران به استان معرفی می گردد و در مرحله استانی رقابت می کنند.

گفتنی است که این نمایشگاه فردا برای بازدید عمومی باز است و روز دوشنبه داوری طرح ها صورت می گیرد.   1396/12/5 14:46        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )