چهارشنبه 02 آبان 1397
بازدید فرماندار کنگان از کمیته امداد امام خمینی (ره) (کدخبر: 1308)
بازدید فرماندار کنگان از کمیته امداد امام خمینی (ره) فرماندار کنگان ضمن تبریک این روز و آرزوی موفقیت در پیشبرد اهداف و برنامه ها در راستای سیاست دولت تدبیر و امید و یاری رساندن به طبقه محروم جامعه تاکید کردند و گفت : هدف کمیته امداد رفع فقر از چهره جامعه است و توانمند سازی ، اشتغال زائی پایدار یکی از مهمترین اهداف این نهاد است.
وی افزود: همین محرومین بودند که در شکل گیری این انقلاب نقش بسزایی داشتند.
فتح الله نوروزی با اشاره به اهمیت تکریم ایتام بیان داشت: رسیدگی به امورات خانواده های محروم و بی بضاعت یک صدقه جاریه است.
فرماندار کنگان با اشاره به اقدامات دولت در جهت افزایش سه برابری حقوق افراد تحت پوشش و ایتام یادآور شد و گفت: افزایش سه برابری یارانه های تحت پوشش می تواند کمک های زیادی به اقشار کم درآمد نماید.
فتح الله نوروزی نیز با استقبال از طرح احسان و نیکوکاری و تعامل با شرکت های مستقر در منطقه در زمینه کمک و یاری رساندن به ساخت مسکن مددجویان اعلام آمادگی را جهت بررسی و در دستور کار خود قرار دادند.
در این دیدار عبدالحسین رهبر رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان کنگان از حضور فرماندار در جمع کارکنان این اداره ابراز خرسندی نمود و به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده به مددجویان تحت پوشش نمود.
وی خواستار توجه جدی و یاری رساندن به مددجویان تحت پوشش این نهاد شدند.
   1396/12/15 07:45        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )