سه شنبه 24 مهر 1397
شهرستان کنگان آماده میزبانی از مسافران نوروزی است (کدخبر: 1316)
شهرستان کنگان آماده میزبانی از مسافران نوروزی است فرماندار کنگان با بیان اینکه نوروز 97 شهرستان کنگان نوروزی متفاوت خواهد بود گفت: ارائه خدمات مطلوب ، امداد رسانی ، رفاه، بهداشتی و درمانی ، ارزاق عمومی، اسکان و آسایش به همراه آرامش می تواند در راستای پیشرفت و شناخت بیشتر شهرستان اثر گذار باشد.
وی افزود: همه دستگاه های اجرائی بخصوص شهرداران و میراث فرهنگی و گردشگری در معرفی مکان های تاریخی و تفریحی در همه شهرها نقش آفرینی جدی داشته باشند.
فتح الله نوروزی بیان داشت: تلاش شود شرایط بهتری نسبت به گذشته در شهرستان فراهم شود تا مسافران و مهمانان از ظرفیت های فرهنگی ، اقتصادی و قابلیت های گردشگری این منطقه حداکثر استفاده شود و همه دستگاه های اجرایی تلاش نمایند تا شهرستان کنگان میزبانی شایسته برای مسافران و گردشگران نوروزی باشد.
فرماندار کنگان با تاکید بر نظارت بر همه صنوف و مراکز اقامتی گفت: نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز بین راهی و سایر مراکزی که خدمات گردشگری ارائه می کنند انجام گیرد.
در پایان این جلسه هرکدام از روسای کمیته ها و اعضای حاضر در جلسه به ارائه گزارش از برنامه های در دست اقدام خود اشاره که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ نمودند.

تهیه و تنظیم: محمد علی قنبری مسئول روابط عمومی فرمانداری
   1396/12/21 09:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )