چهارشنبه 02 آبان 1397
نشست خبری فرماندار با سایت خبری ثلاث (کدخبر: 1322)
نشست خبری فرماندار با سایت خبری ثلاث

فتح اله نوروزی فرماندار شهرستان کنگان در نشست خبری پایان سال با سایت خبری ثلاث که در دفتر این سایت خبری انجام شد ضمن تبریک بخاطر فعالیت و پویایی این رسانه مستقل در سطح منطقه، فعالیت این رسانه را برای آگاهی دادن به مردم خوب ارزیابی کرد.

وی در ادامه به بخشی از برنامه های اولویت دار خود در سال ۹۷ اشاره کرد.

فتح الله نوروزی اظهار داشت: کنگان، شهرستان در حال توسعه است؛ باید همه افرادی که در شهرستان کنگان حضور دارند یا مدیر هستند در راستای جذب سرمایه گذار نهایت اهتمام خود را داشته باشند.

وی افزود: ما کمیته راهکارهای جذب سرمایه گذار در شهرستان را تشکیل خواهیم داد و در راستای تقویت این کمیته و بحث سرمایه گذاری از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

فرماندار کنگان با اشاره به اهمیت اسکله برای شهرستان گنگان گفت: شک نکنید بحث اسکله را به طور جدی دنبال میکنیم و در راستای حل  این موضوع، به شکل فوق العاده با نماینده مجلس (سرکار خانم الماسی) هماهنگ هستیم .

نوروزی عنوان کرد: در بحث تعامل با صنعت گاها ما باید منافع آنها را تامین کنیم مثلا بحث تامیین امنیت آنها و دیگر کارهایی که انجام میدهیم و از طرفی نیز از صنعت انتظار داریم، حل معضل اشتغال را تا حدودی رفع کند؛ همچنین از صنعت انتظار( و اصرار ) داریم تا جایی که ممکن است مایحتاج خود را از بازار کنگان خریداری کنند.

وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت بانوان در ادارات و پست های مدیریتی باید بیش از قبل انجام شود .

فرماندار کنگان گفت: در بحث تسهیلات سفر نوروزی آمادگی شهرستان جهت استقبال از نوروز ۹۷ در بخش های مختلف را اعلام میکنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: کمیته رفع موانع تولید را باید در شهرستان تشکیل داد که خود نوعی راهکار برای جذب سرمایه گذار خواهد بود.

نوروزی تاکید کرد: تعامل و همراهی مسئولین با مردم و تعامل هرچه بیشتر مسئولین با رسانه را نیز برای سال ۹۷ انتظار داریم.

**در این نشست خبری که در دفتر سایت خبری ثلاث برگزار شد، علاوه بر فرماندار، معاون سیاسی اجتماعی، بخشدار مرکزی، رییس فرهنگ و ارشاد شهرستان، رییس اداره اموزش و پرورش ، رییس اداره بهزیستی ، رییس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان و رییس کانون پرورش فکری کودکان حضور داشتند.   1396/12/27 20:51        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )