پنجشنبه 22 آذر 1397
استاندار بوشهر در سفر به کنگان: ظرفیت سرمایه گذاری گردشگری بوشهر بیشتر معرفی شود (کدخبر: 1325)
استاندار بوشهر در سفر به کنگان:  ظرفیت سرمایه گذاری گردشگری بوشهر بیشتر معرفی شود عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر گفت: سفرهای نوروزی به استان بوشهر در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 7 درصد نشان می دهد.
وی اضافه کرد: تا پایان پنجمین روز از فروردین ماه سال جاری افزون بر 3 میلیون و 500 هزار نفر مسافر از نقاط مختلف کشور وارد استان بوشهر شده اند.
گراوند با اشاره به رشد کمی و کیفی خدمات رسانی در نوروز امسال ذر استان بوشهر اظهار داشت: گستردگی خدمات و تسهیلات در نقاط مختلف استان اعم از شهری و روستایی باعث شد تا گستره توزیع مسافر نیز در همه نقاط استان صورت گیرد به گونه ای که شهرها و روستاهایی که در سال های گذشته کمتر شاهد حضور مسافر نوروزی بودند، امسال غافلگیر شوند.
استاندار بوشهر با تشکر از تلاش فرماندار و اعضای ستاد تسهیلات سفر شهرستان کنگان به اقدامات خوب شهرداری کنگان اشاره و بیان کرد: در گفت وگو با برخی مسافران نوروزی در شهر کنگان، رضایت مندی آنان از خدمات صورت گرفته مطلوب بود که جای تشکر دارد.
وی بیان کرد: بالا بردن سطح کمی و کیفی خدمات و تسهیلات سفر در شهرستان کنگان باعث افزایش میزان ورود مسافر به این خطه از جغرافیای استان بوشهر شده است.
گراوند گفت: با افزایش نقاط قوت و برطرف کردن کاشتی ها، شمارمهمانان نوروزی در استان بوشهر در سالهای آتی بیشتر خواهد شد که لازم است با برنامه ریزی مطلوب و استفاده بهینه از امکانات از این فرصت بهتر استفاده شود.

   1397/1/7 13:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )