شنبه 27 مرداد 1397
کمیته برنامه ریزی شهرستان کنگان تشکیل جلسه داد (کدخبر: 1328)
کمیته برنامه ریزی شهرستان کنگان تشکیل جلسه داد فتح اله نوروزی فرماندار کنگان گفت: مسئولین در اجرای پروژه های خود ، جدیت را سر لوحه کارهای خود قرار دهند‌‌‌‌‌.
وی بیان نمود: کارگروه نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان باید فعال باشد و هر کدام از مسئولین دستگاه های اجرایی نسبت به پروژه خود حساس باشند.
نوروزی گفت: با تدبیر و برنامه ریزی مناسب ضمن جذب به موقع اعتبارات ، اولویت کاری خود را در اتمام پروژه های نیمه تمام قرار دهند وسپس با اولویت بندی و نیاز سنجی پروژه هایی که تاثیر گذار و نیاز منطقه هستند در شهرستان عملیاتی کنند.از دستگاه های اجرایی خواست ، در ادای این وظیفه تلاش و کوشش نمایند و هدف هم بر خدمت به مردم باشد
نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان گفت: ما و شماها فرصت موقت در شهرستان داریم  ، پس با برنامه ریزی و تلاش خودسعی در عمران ، آبادانی و شکوفائی شهرستان داشته باشیم.
وی افزود: مدیران با صداقت هرچه تمام تر پیگیر مطالبات مردم باشند، چون آنان ولی نعمتان ما می باشند.
نوروزی در ادامه تصریح نمود: توجه به سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریائی در شهرهای سه گانه شهرستان و روستاهای ساحلی از اقدامات دولت تدبیر و امید در سال 97 می باشد.
نوروزی بیان نمود: کارگروهی در جهت جذب سرمایه گذاری در شهرستان تشکیل می گردد
فرماندار کنگان از همه مدیران خواستند با جدیت کامل و هرچه تمام تر روی اعتبارات ملی در جهت جذب آن توجه کنند.
 فتح اله نوروزی در ادامه این جلسه از  پروژه‌ آب رسانی به روستاهای لاورگل و لاورده در بخش مرکزی کنگان ، در هفته دولت افتتاح  و مردم روستا از نعمت آب شرب بهره‌مند می‌شوند.

   1397/1/19 9:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )