سه شنبه 26 تیر 1397
قلی پورمدیرکل بازرسی استانداری :مسافران برای برای خدمات دهی شهرستان کنگان رضایت بخش بوده است (کدخبر: 1330)
قلی پورمدیرکل بازرسی استانداری :مسافران برای برای خدمات دهی شهرستان کنگان رضایت بخش بوده است فتح الله نوروزی فرماندار شهرستان کنگان در نشست جمع بندی مربوط به ستاد تسهیلات سفر نوروزی شهرستان کنگان ضمن تشکر از تمام مدیران و عوامل ستاد خدمات سفر گفت: خوشبختانه هماهنگی و همدلی اعضای ستاد تسهیلات سفر به گونه ای بود که هرکسی وظایف خود را به  بهترین شکل انحام می داد.

وی با اشاره به ظرفیت بالای سمن های شهرستان گفت: نوروز ۹۷ شاهد برنامه های متنوع فرهنگی هنری در قالب جشنواره نوروزی کنگان بودیم که قطعا نمایانگر توانایی جوانان و هنرمندان بومی این منطقه است.

فرماندار شهرستان کنگان تصریح کرد: نوروز۹۷ نگاه ویژه ای به تفریحات دریایی شد و نتیجه ان نیز کسب رضایتمندی بالا از مسافران و همشهریان عزیز بود.

وی اضافه کرد: امداد و نجات در سواحل از ملزومات تفریحات دریایی است که خوشبختانه با در نظر گرفتن این مهم توانسته ایم جان ۱۲ نفر را نجات دهیم.

نوروزی با بیان اینکه ۲۱ درصد میزان تردد وسایل نقلیه مسیر فیروزآباد- جم- کنگان نسبت به سال قبل افزایش یافته است، اظهار داشت: این محور دومین مسیر پر تردد و ترافیکی استان بوشهر در نوروز امسال به حساب می آید.
خوشبختانه در نوروز امسال تصادف منجر به فوت نداشته ایم.
وی تاکید کرد: در کمیته برنامه ریزی امسالمان به دهکده گردشگری کنگان و بنک توجه ویژه ای خواهیم کرد.

نتایج نظر سنجی از مسافران برای برای خدمات دهی شهرستان کنگان رضایت بخش بوده است

قلی پور، مدیرکل بازرسی استانداری نیز در این نشست با  تشکر از زحمات اعضای ستاد خدمات سفر این شهرستان، افزود : به یمن زحمات شما امروز ما سربلند هستیم و نتایج نظر سنجی که از مسافران به عمل آمده است بسیار رضایت بخش است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته ۹۲ درصد مسافران تمایل خود را برای سفر مجدد به استان بوشهر اعلام کردند.

مدیر کل بازرسی استانداری گفت: مسافران به پنج علت استان بوشهر را برای  سفر عید خود انتخاب میکنند، اول : دریا و ساحل  زیبا  و کم خطر استان بوشهر دوم:  اب و هوای مناسب این فصل استان  سوم: مهمان دوستی مردم  بوشهر و  و برخورد مناسب عوامل ستاد خدمات سفر چهارم : خرید ارزان از مراکز تجاری و بازار شهرهای ساحلی استان بوشهر  پنجم: دیدار با اقوام  و خویشاوندان و دوستان .

وی با اشاره به اینکه در سواحل باید توزیع مناسبی از امکانات انجام شود، افزود: در مرکز اقامتی شهر بنک ، واقع در شهرستان کنگان ، توزیع امکانات مورد نیاز بسیار کامل و جامع است و جز مراکز اقامتی نمونه استان به شمار می آید.

قلی پور افزود: پنج مشکل عمده ای که هنوز نتوانسته ایم به طور کامل و در سطح وسیعی حل کنیم شامل  موارد زیر می باشد : ۱٫ سرویس بهداشتی ۲٫ حمام  ۳٫ آب خوری  . ۴٫ کمبود آب آشامیدنی

صنعت گردشگری شهرستان کنگان باید با ارائه خدمات بهینه و استاندارد به سمت اشتغال زایی و درآمدزایی برود

وی در آخر به صورت ویژه به این مورد پرداختند : باید صنعت گردشگری شهرستان به سمت اشتغال زایی و درآمدزایی برود اما به شرطی که خدمات بهینه و استانداردی ارائه شود. کمپینگ مهمان ها باید استاندارد باشد و همه ی امکانات ورزشی و رستوران و فروشگاه و… را دارا باشد و در ازای ارائه این خدمات هزینه ی متعارفی را نیز از مسافران دریافت کند.
   1397/1/11 23:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )