پنجشنبه 28 تیر 1397
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کنگان برگزار شد (کدخبر: 1338)
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کنگان برگزار شد  فرماندار کنگان گفت:مدیران دستگاه های اجرائی شهرستان باید برنامه محور و هدفمند باشند و با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان برنامه ریزی لازم برای اشتغال زائی انجام دهند.
رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان افزودند: دستگاه اجرائی باید مشوق سرمایه گذار و همچنین جذب سرمایه گذاری برای تقویت اشتغال اقدام لازم به عمل آورند.
فتح اله نوروزی تاکید نمودند: شوراهای اسلامی شهر و روستا دارای ظرفیت بسیار خوبی هستند که می توانند زمینه ایجاد فرصت های شغلی و سرمایه گذاری برای افراد سرمایه گذار و متقاضیان طرح اشتغال زایی فراهم نمایند.
فرماندار کنگان بیان داشت: جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری باید بطور منظم تشکیل گردد.
وی سپس در خصوص گردشگری دریایی اظهار داشتند: شهرداران و شوراهای شهرستان می توانند در خصوص توسعه گردشگری دریایی شرایط خوبی را رقم بزنند.
فرماندار کنگان در خصوص عملکرد دستگاه های اجرائی باید با تمام توان در کنار متقاضیان اشتغال قرار گیرند،تا بتوانند در زمینه اشتغال پایدار در شهرستان ایجاد نمایند.
نوروزی فرماندار کنگان خواستار ایجاد اسکله های تفریحی برای توسعه گردشگری دریایی شدند.
رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کنگان در پایان اظهار کرد: شوراها و دهیاران در روستاها می توانند با بهره گیری از تسهیلات خود اشتغالی در جهت توسعه گردشگری و بوم گردی روستایی نقش موثری ایفا کنند.
 


   1397/1/21 11:29        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )