چهارشنبه 02 آبان 1397
ستاد هماهنگی برگزاری مراسم روز خلیج فارس شهرستان کنگان برگزار شد (کدخبر: 1353)
ستاد هماهنگی برگزاری مراسم روز خلیج فارس شهرستان کنگان برگزار شد فرماندار کنگان گفت: در راستای نکوداشت روز ملی خلیج فارس ، دبیرخانه دائمی خلیج فارس در کنگان راه اندازی می شود
مهندس فتح الله نوروزی در جلسه ستاد بزرگداشت روز ملی خلیج فارس با بیان این مطلب افزود: معرفی خلیج فارس و بندر تاریخی سیراف بعنوان گنجینه و سند هویتی خلیج فارس یکی از اهداف مهم راه اندازی دبیرخانه است.
وی با تجلیل از مقام شامخ شهیدان بویژه شهدای خلیج فارس بیان کرد:شهدای خلیج فارس از جمله سردار مهدوی اسناد ماندگار و جاویدان در دفاع از حاکمیت جمهوری اسلامی ایران بر خلیج همیشه فارس است.
فرماندار کنگان با بیان اینکه نگاهها به خلیج فارس فقط به صرف یک مکان جغرافیایی اجحاف و ظلم است ، گفت: خلیج فارس اهمیتی به بلندای تاریخ دارد و باید این روز در کشور بزرگ نگه داشته شود.
نوروزی با اعلام این مهم که همایش علمی خلیج فارس در کنگان و سیراف برگزار خواهد شد افزود: برگزاری جشنواره بازی های بومی و محلی در شهرها و روستاها ، تجلیل از نویسندگان برتر شهرستان کنگان در حوزه آثار مکتوب درباره خلیج فارس ، مانور دریایی در شهرهای کنگان و سیراف ، فضاسازی محیطی در شهرها و روستاها از مهمترین برنامه های محوری شهرستان کنگان در نکوداشت روز ملی خلیج فارس خواهد بود.   1397/1/28 10:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )