چهارشنبه 01 اسفند 1397
دیدار ورزشکاران نابینا و کم بینا با فرماندار کنگان (کدخبر: 1359)
دیدار ورزشکاران نابینا و کم بینا با فرماندار کنگان فتح اله نوروزی فرماندار کنگان: ورزشکاران نابینا و کم بینا ما مایه افتخار شهرستان ، استان و کشور هستند و شماها به عنوان یک الگو مناسب در عرصه ورزشی هستید و به خوبی می توانید همانند سایر افراد جامعه ، توانمندی های کامل خود را به همگان نشان دهید و برای کشور افتخار آفرینی کنید.
نوروزی همت و همراهی ورزشکاران را هم شرط برای رسیدن به قله موفقیت دانست و افزود: با تمام توان در کنار یکدیگر برای اعتلای نام کشورتان تلاش کنید.
فرماندار کنگان در ادامه تصریح نمودند: سلامت جسم و روح می تواند خودباوری را در شما ایجاد کند آنهم برای رسیدن به یک هدف که همانا به اهتزاز در آوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران است.
نماینده عالی دولت شهرستان کنگان با بیان اینکه شهرستان کنگان از ظرفیت های بالائی برخوردار است گفت: شورای ورزش و صندوق توسعه ورزش در شهرستان تقویت خواهد شد و امیدواریم بتوانیم ورزش این شهرستان را ارتقاء دهیم.
نوروزی از راه اندازی هیئت معلولین و جانبازان در کنگان خبر داد و افزود: به حول قوه الهی و با همکاری مسئولان زمینه توسعه ورزش نابینایان در کنگان فراهم نماییم.
فرماندار کنگان در پایان ابراز امیدواری نمودند و گفتند: با تمام توان تلاش کنید تا نام ایران در کشور اسپانیا سربلند و پر آوازه باشد.

* لازم به ذکر است اردوی آمادگی تیم ورزشکاران نابینا و کم بینا استان بوشهر برای شرکت در بازی های به مدت یک هفته در شهرستان کنگان برگزار شد.
 

   1397/2/3 10:48        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )