پنجشنبه 28 تیر 1397
مراسم جشن نیمه شعبان و مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر با حضور فرماندار شهر کنگان برگزارشد (کدخبر: 1373)
مراسم جشن نیمه شعبان و مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر با حضور فرماندار شهر کنگان برگزارشد فتح اله نوروزی فرماندار کنگان دراین مراسم گفت: ***شعبان ماه عیدها و عید ماه‌ ها*** را خدمت شما تبریک عرض میکنم.
نوروزی ضمن تبریک هفته کار و کارگر، خدمت سخت کوشان عرصه کار وتلاش ، کارگران زحمت کش طی سخنانی اظهار داشت: زندگی انسان بر محور کار می چرخد.
نوروزی بیان نمود: آمده ایم تا ارج بگذاریم به این قشر زحمت کش که در تمامی بزنگاه های کشور عزیزمان، نقش خودشان را بخوبی ایفا کردند.
وی ادامه داد: کارگران در شکل گیری انقلاب و در جنگ 8 سال دفاع مقدس نقش خودشان را ایفا کردند . در تمام بزنگاه ها ، مشارکت قشر زحمت کش کارگر ، حضوری معنا دار و همیشه سبز بوده است.
فرماندار گفت: هر اقدامی را که بتوانیم برای حوزه کارگری در شهرستان کنگان داشته باشیم باید به عنوان وظیفه انجام دهیم؛ ما بعنوان خدمتگذار مردم در شهرستان از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم بود.
وی در خصوص بحث کارو اشتغال، با اشاره به صنعتی بودن شهرستان گفت: از آنجایی که شهرستان کنگان یک شهرستان صنعتی می باشد ، من این قول را به شما نوروزی در ادامه گفت: جوانان می دهم که در راستای توجه به شما و حضور نیروهای بومی در حوزه صنعت از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
فرماندار کنگان تصریح نمودند: نگاه ما توجه به ظرفیت صنعت در بحث بکارگیری نیروهای بومی است.
نماینده عالی دولت شهرستان کنگان بیان داشت: رعایت ایمنی در حوزه کاری و کارگری نیز موضوعیست که انتظار میرود توجه بیشتری به آن شود.
وی افزود: ما در شهرستان کنگان ظرفیت دریا را داریم؛ ظرفیت های توسعه دیگر را داریم که از کارآفرینان انتظار دارم بحث کار آفرینی و اشتغال را در حوزه شهرستان جدی تر دنبال کنند.
وی همچنین گفت: از وام های اشتغالزایی و تقویت کار آفرینی دولت به عنوان یک فرصت باید استفاده بیشتری شود.
باید بحث اشتغال و اشتغال پایدار شهرستان را بیش از گذشته در حوزه خارج از صنعت نیز برنامه ریزی کنیم.
در حوزه شهری و روستایی آمادگی دادن وام جهت رسته های مختلف را داریم و آماده ایم در کنار شما عزیزان قرار بگیریم و با اعلام طرح های خود در کنار صنعت ظرفیتی جهت اشتغال جوانان خوب و با تقوای شهرستان کنگان استفاده نمایید.
تمام ظرفیت خود را در کمیسیون کارگری قرار خواهیم داد تا از ظرفیت شرکت های مستقر در شهرستان برای بکارگیری نیروهای بومی استفاده نماییم.
انتظار دارم در بحث گردشگری دریایی سرمایه گذاری در حوزه دریا و خلیج همیشه فارس را شما جوانان ، شما کار آفرینان شهرستان در برنامه ریزی خود داشته باشید و ما هم با افتخار خدمتتان خواهیم بود.
از ظرفیت اشتغالزایی در دولت استفاده کنیم.   1397/2/14 12:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )