دوشنبه 28 آبان 1397
برگزاری همایش بزرگ تجلیل از مقام معلم شهر بنک با حضور فرماندار شهرستان کنگان (کدخبر: 1376)
برگزاری همایش بزرگ تجلیل از مقام معلم شهر بنک با حضور فرماندار شهرستان کنگان فتح اله نوروزی فرماندار کنگان در جمع 207 نفر فرهنگیان شهر بنک عنوان نمودند: معلمان نماد بالندگی و توسعه یافتگی هستند.
فرماندار کنگان ادامه داد: معلمان مسیرشان ، هدفشان و نقششان همان نقش انبیاء و اولیا الله است و باید در این مسیر توجه لازم به معلمان داشته باشیم.
رئیس شورای آموزش و پرورش در این آیین ضمن قدردانی از برگزاری این مراسم گفت: یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری را گرامی می داریم و از همراهی و هماهنگی خوب شهردار و شورای اسلامی شهر بنک در اجرای این برنامه تشکر می نمایم.
فرماندار کنگان بیان داشت: معلمان طلایه داران عرصه دانایی هستند.
وی افزود: دست توانای معلم است که چشم انداز آینده کشور و شهرستان را برای ما ترسیم می کند.
نوروزی همچنین افزود: معلمان نماد بالندگی ، توسعه یافتگی هستند چرا که تولید فکر و تولید دانائی می کنند.
نماینده عالی دولت بیان داشت: آموزش و پرورش زمینه ساز رشد فکری ، شکوفائی استعدادها و اخلاق یک جامعه به حساب می آید.
فرماندار کنگان تصریح نمودند: آموزش و پرورش در واقع به منزله قلب پیکره اجتماع است و باید به آموزش و پرورش توجه کنیم.
فتح اله نوروزی در ادامه گفت: تمام کشورهائی که می خواستند توسعه پیدا کنند نگاهشان و توجه اشان به آموزش و پرورش بود ، ما نیز در توسعه باید توجه جدی خود را معطوف به حوزه آموزش و پرورش نماییم.
وی افزود: اگر می خواهیم به کمال انسانی و سعادت و خوشبختی جامعه برسیم باید به آموزش و پرورش توجه کنیم.
وی همچنین گفت: باید از ظرفیت های نخبگان و فرهنگیان در توسعه شهرستان کمک بگیریم ، و از همه نخبگان و کار آفرینان می خواهم در جهت سرمایه گذاری در حوزه ساحل و گردشگری دریایی برنامه ریزی های لازم را داشته باشند.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید از پروژه های در دست اجرا در شهر بنک اشاره نمودند و گفت: پروژه های بسیار خوبی در شهر بنک آغاز کرده ایم از جمله ، دهکده گردشگری ، بلوار ساحلی ، زمین ورزشی بانوان ، سالن ورزشی بانوان که امیدواریم با همراهی دستگاه های اجرائی شهرستان به سرانجام  برسانیم.
نوروزی در ادامه افزود: در حوزه آموزش و سلامت در شهر بنک پروزه های خوبی را در سال 97 آغاز عملیات اجرایی آنها را خواهیم داشت.
فرماندار کنگان در پایان ادامه داد و گفت: از تمام تلاش شهردار محترم و اعضاء شورای اسلامی و کارکنان شهرداری در ایام نوروز 97 صمیمانه تشکر می نمایم.
   1397/2/15 10:55        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )