سه شنبه 26 تیر 1397
دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با فرماندار کنگان (کدخبر: 1392)
دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با فرماندار کنگان فتح اله نوروزی فرماندار کنگان ضمن تشکر از حضور مدیرکل و تاکید بر اهمیت و توجه ویژه به کتابخانه های عمومی این شهرستان از وضعیت موجود و مدیریتی کتابخانه های عمومی ابراز گلایه نمودند.
وی افزود: برای رفع این مشکل باید چاره ای اندیشیده شود و امیدوارم شاهد رشد و شکوفایی وضعیت کتابخانه عمومی شهرستان کنگان و رفع موانع موجود آن باشیم.
فتح اله نوروزی با بیان اینکه شهرستان کنگان جمعیتی رو به رشد می باشد خواستار توجه به توسعه و زیر ساخت های کتابخانه ها شدند.
وی در ادامه افزود: کنگان ظرفیتی دارد که می تواند انجمن کتابخانه آن موفق باشد.
این مقام مسئول در ادامه گفت: بیاییم از ظرفیت های این شهرستان در جهت ارتقاء کتابخانه ها استفاده کنیم و ما هم در اعتبارات سال 97 به کتابخانه ها و زیر ساخت های آن گام های موثری برای رشد و توسعه فرهنگ کتابخوانی برداریم.
فرماندار کنگان با ابراز گلایه از عضوگیری کتابخانه گفت: متاسفانه عضوگیری کتابخانه های عمومی در شهرستان مطلوب نیست و امیدواریم با همکاری و تعامل یکدیگر بتوانیم وضع موجود را بهبود بخشیم تا بستری برای کتابخوانی در این شهرستان فراهم شود.
فتح اله نوروزی در ادامه این دیدار خواستار نهایی شدن کتابخانه سیراف و افتتاح آن در هفته دولت شد و وضعیت کتابخانه شیرینو پیگیری و به سر انجام برسد.
در ابتدای این دیدار سید علی هاشمی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر گزارشی از فعالیت ها و برنامه های سال جاری و وضعیت پروژه های عمرانی کتابخانه های عمومی شهرستان و بخش مرکزی ارائه نمود.

   1397/2/25 10:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )