سه شنبه 30 بهمن 1397
آنچه در جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان کنگان به تصویب رسید (کدخبر: 1395)
آنچه در جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان کنگان به تصویب رسید در این جلسه که با حضور حمیدرضا بحرانی مدیر مخابرات منطقه بوشهر ، آرش محبی مدیر استانی شرکت های وب ، علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و بهرام رضایی عرب مدیر شعب پست بانک استان بوشهر در پاسخ به مسائل و مشکلات مطرح شده توسط فتح اله نوروزی فرماندار کنگان و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

الف- مقرر گردید شرکت مخابرات:

1-  با توجه به درخواست بالای  متقاضیان خطوط تلفن ثابت در  شهرک های مسکن مهر ، فرهنگیان ، ایثار 3 ، معلم ، نفت و گاز و گلزار شهر کنگان مقرر گردید شرکت مخابرات تا پایان شهریورماه نسبت به واگذاری 50 درصد از خطوط اقدام نماید.
2- با عنایت به پوشش ضعیف آنتن دهی تلفن همراه در حد فاصل سه راه سیراف تا تپه آنتن مقرر گردید شرکت مخابرات نسبت به بررسی ، جانمایی و نصب سایت جدید تا پایان خردادماه اقدام نماید.
3-  با توجه به پوشش ضعیف آنتن دهی تلفن همراه در شهرک فرهنگیان و ایثار 3  مقرر گردید شرکت مخابرات نسبت به تقویت پوشش آنتن دهی تا پایان شهریورماه اقدام نماید.
4- با عنایت به عدم پوشش آنتن دهی تلفن همراه در روستای لاورده مقرر گردید شرکت مخابرات نسبت به بررسی و ارائه راهکار برای پوشش آنتن دهی تلفن همراه در اسرع وقت اقدام نماید.
5- با توجه به درخواست متقاضیان خطوط تلفن ثابت در مسکن مهر و مسکن خیرین مسکن ساز مقرر گردید شرکت مخابرات نسبت به واگذاری تعداد 140 خط تلفن ثابت تا پایان تیرماه اقدام نماید.
6- با عنایت به پوشش ضعیف آنتن دهی تلفن همراه در روستای چاه مجنون مقرر گردید شرکت مخابرات ظرف مدت 1 هفته نسبت به انجام رومینگ بر روی دکل ایرانسل اقدام نماید.
7- باتوجه به پوشش ضعیف آنتن دهی تلفن همراه در مسیر جاده سیراف به شیرینو مقرر گردید شرکت مخابرات ظرف 45 روز آینده نسبت به بررسی و جانمایی نمودن سایت جدید تلفن همراه اقدام نماید.
8- با عنایت به عدم پشتیبانی شبکه دولت بر روی خطوط تلفن ثابت با پیش شماره 723 مقرر گردید شرکت مخابرات نسبت به رفع این موضوع در اسرع وقت اقدام نماید.

ب- مقرر گردید بخشداری مرکزی کنگان:

1- مقرر گردید بخشداری مرکزی نسبت به فعال نمودن اینترنت دفتر ICT در روستای برکه چوپان و معرفی یک نفر برای راه اندازی دفتر فوق در اسرع وقت اقدام نماید.
2- مقرر گردید بخشداری مرکزی نسبت به برگزاری نشستی با دهیاران و مدیران پست بانک برای معرفی و آشنایی با خدمات پست بانک در اسرع وقت اقدام نماید.

ج- مقرر گردید پست بانک:

1- با توجه به نیاز روستاهای تنبک و شیرینو به دستگاه ATM مقرر گردید پست بانک نسبت به راه اندازی آن در روستاهای مذکور بصورت جداگانه اقدام نمایددر پایان فتح اله نوروزی فرماندار کنگان ضمن تشکر مجدد از مدیران کل و حضور آنان در شهرستان کنگان را به فال نیک گرفته و خواستار توجه جدی دررفع مشکلات حوزه ارتباطات شدند.


   1397/2/29 15:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )