پنجشنبه 22 آذر 1397
جلسه کارگروه پسماند شهرستان کنگان (کدخبر: 1401)
جلسه کارگروه پسماند شهرستان کنگان جلسه کارگروه پسماند شهرستان کنگان ، به ریاست عباس بشی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار و با اعضای کارگروه در محل فرمانداری تشکیل گردید

عباس بشی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ضمن بیان اهمیت این طرح و لزوم تهیه آن به منظور دریافت تسهیلات و اعتبارات ملی جهت مدیریت پسماندهای حوزه شهری و روستایی شهرستان کنگان اظهار داشت: برخی از نظرات کارشناسی دستگاه های عضو کارگروه به طرح را وارد دانسته و عنوان نمودند طرح جامع مدیریت پسماند شهرستان می بایست به نحوی جمع بندی گردد که بتواند سیاست های استان را در خصوص مدیریت متمرکز پسماندهای حوزه جنوبی پاسخ دهد و مهمتر از آن نظر مثبت کارگروه پسماند استان را جهت تایید طرح داشته باشد.

در ابتدای جلسه آذریار رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کنگان و دبیر کارگروه پسماند پیرامون طرح جامع مدیریت پسماند شهرستان توضیحاتی به کار گروه ارائه و هدف از طرح را برای اعضاء تشریح نمودند.
در ادامه مشاور طرح نسبت به ارائه مطالعات  تهیه شده اقدام و ایرادات وارد شده که در جلسات کارشناسی به ایشان منتقل گردیده بود پاسخ دادند.
در نهایت موارد ذیل به عنوان مصوبه جلسه مطرح گردید:
مقرر گردید طرح مذکور با عنایت به موارد ذیل توسط مشاور بروزرسانی و در اسرع وقت جهت طرح در کارگروه پسماند شهرستان ارائه گردد.
1-بروز رسانی مطابق با آخرین آمار جمعیتی شهرستان
2-اصلاح و به روز رسانی برنامه های زمانبندی اجرای طرح
3-با توجه به سیاست های کلان استان در خصوص مدیریت متمرکز پسماندهای حوزه جنوبی استان و واگذاری زمین از طرف منطقه ویژه به شرکت درینه سیاه جهت اجرای طرح بازیافت و پیرولیز (که در مرحله دریافت مجوزهای مربوطه می باشد )و از طرفی اقدامات اخیر منطقه ویژه در خصوص انتخاب شرکت ملی شیمی جهت مدیریت پسماندهای صنعتی این موارد می بایست در سناریوهای تعریف شده جهت مدیریت پسماندهای شهرستان لحاظ گردد و در اسرع وقت نسبت به تشکیل جلسه آتی توسط دبیر کارگروه اقدام گردد.   1397/3/1 10:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )