چهارشنبه 24 مرداد 1397
در نشست با معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرکات کشور مطرح شد
اسکله ایران ال ان جی در مسیر واگذاری به گمرک کنگان (کدخبر: 1413)
اسکله ایران ال ان جی در مسیر واگذاری به گمرک کنگان نشست نماینده مردم جنوب استان بوشهر و فرماندار شهرستان کنگان با عسگری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در مورد واگذاری بخشی از اسکله ایران ال ان جی به گمرک کنگان برگزار شد.
نشست سرکار خانم سکینه الماسی نماینده مردم جنوب استان بوشهر و فتح الله نوروزی فرماندار شهرستان کنگان با عسگری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

این نشست در راستای نشست ها و پیگیری های قبل نماینده مردم جنوب استان و همچنین فرماندار شهرستان کنگان با موضوع اسکله کنگان و اسکله سیراف برگزار شد.

 مرتفع شدن مسائل گمرک، اسکله ال ان جی شهرستان کنگان و همچنین گمرک بندر سیراف، مهمترین موضاعات مطرح شده و مورد بحث در این جلسه بود.

باید منتظر ماند و دید که نتیجه چانه زنی و پیگیری های مجدانه نماینده مردم جنوب استان بوشهر و فرماندار شهرستان کنگان به کجا خواهد رسید.

قطعا در صورتی که این رایزنی ها و چانه زنی ها برای اسکله کنگان جواب دهد، شاهد اتفاقی تاریخی در عرصه تجارت دریایی کنگان خواهیم بود؛ حقی که پیش از این با وجود تلاش های بسیار خوب مسئولین وقت( نمایندگان و فرمانداران سابق) با مقاومت هایی از جانب مسئولین کلان سازمان گمرکات مواجه بود.

در این نشست جلیل صفایی نماینده تجار شهرستان کنگان نیز حضور داشت.


 

   1397/3/8 09:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )